Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
lubuskie
Zielona Góra
Centrum
Nowy Zastal
Nowy Zastal

Nowy Zastal

ceny od 8 600 zł/m²
Lokalizacja
ul. Ludowa, Centrum, Zielona Góra, lubuskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
5 /67

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2022
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
32.2 - 98.8 m²
Wysokość pomieszczeń
283 - 300 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Nowy Zastal to najnowsza inwestycja Grupy PBS Deweloper Sp.z o.o. Nowe mieszkania i apartamenty powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej Doliny Luizy i rzeki Gęśnik, z myślą o osobach poszukujących połącznia wysokiej jakości oraz atrakcyjnej lokalizacji, pełnej zieleni.

W ramach inwestycji powstaną trzy budynki mieszkaniowe wielorodzinne z garażami podziemnymi i lokalami usługowymi. W budynkach zaprojektowano mieszkania oraz apartamenty w układach 1-, 2-, 3- ,4-,-5-, 6- pokojowych mieszczące się w przedziale od 32 do 98 m2. Lokale mieszkalne posiadać będą balkon, loggie, ogródek lub na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy z widokiem na miasto.

Inwestycję Nowy Zastal wyróżnia widok na zieleń, tarasowy układ budynków, industrialna, ponadczasowa architektura zaprojektowana z wykorzystaniem elementów cegły klinkierowej oraz liczne przeszklenia. Ponadto w ramach projektu powstanie hala garażowa, stacje ładowania dla samochodów elektrycznych, windy, komórki lokatorskie, plac zabaw, lokale usługowe, strefa wypoczynku, dziedziniec z ograniczonym ruchem pojazdów mechanicznych.

Nasza nowa inwestycja to niezaprzeczalnie ważny dla Zielonej Góry i regionu projekt rewitalizacyjny, chroniący pamięć o wieloletniej działalności fabryki Beuchelt& CO powojennego Zastalu. Twórcy znanych w Polsce i na świecie mostów, dworców kolejowych, hal targowych, wagonów i lokomotyw. Architektura miejsca wpisuję się w najbardziej udane procesy rewitalizacyjne zlokalizowane na terenach przemysłowych

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Kamila Pawliszyn
Ogłoszenie dewelopera
500

Więcej ogłoszeń od Grupa PBS Deweloper Sp. z o.o.