Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Nadodrze
Kępa Mieszczańska
Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska

ceny od 8 000 zł/m²
Lokalizacja
ul. Mieszczańska, Nadodrze, Śródmieście, Wrocław, dolnośląskie
Typ nieruchomości
lokale użytkowe
Dostępne lokale
3 /453

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2018
Liczba kondygnacji
8
Stan inwestycji
ukończona
Powierzchnia
35 - 90 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

O Inwestycji


Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, ośmiopiętrowych budynków. Dla wygody mieszkańców zostały one wyposażone w dwie klatki schodowe, windy oraz dwupoziomowe garaże podziemne z 557 miejscami postojowymi. Dodatkowo na poziomie parteru w budynku B znajdują się komórki lokatorskie.

W obu budynkach zaprojektowano 453 ustawne, dobrze doświetlone mieszkania. Inwestycja posiada własną, pełną infrastrukturę – w budynku A parter przeznaczony będzie na lokale usługowe. Przestronne chodniki, ścieżki, drogi oraz cieszące oko tereny zielone – wszystko na wyciągnięcie ręki.

Atrakcyjna inwestycja w sercu Wrocławia


WYSOKI STANDARD I NOWOCZESNOŚĆ to wyróżniki Kępy Mieszczańskiej. Architekci zadbali o każdy szczegół inwestycji, łączącej w sobie dobry design i nieszablonowe pomysły. Przestronne mieszkania są pełne efektownych rozwiązań. Duże okna nadają wnętrzom niebanalny styl i klasę oraz wypełniają je światłem. Całość inwestycji wykracza poza standardy architektoniczne. Utrzymane w spójnej tonacji kolorystycznej wnętrza cechują klasyczny minimalizm i dbałość o detale. To mieszkania dla osób ceniących funkcjonalność i elegancję – spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W końcu przestrzeń, którą się otaczamy, ma istotny wpływ na jakość naszego życia.

Lokalizacja Kępy Mieszczańskiej wpisuje się w nowoczesny model życia w mieście. Kilkuminutowy spacer wystarczy, by dotrzeć
 do wrocławskiego rynku i innych atrakcji turystycznych w centrum. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się bliskością licznych restauracji, teatrów czy muzeów.

Z drugiej strony Odra skutecznie odcina inwestycję od hałasu i zgiełku miasta, co zapewni mieszkańcom Kępy Mieszczańskiej komfort i relaks. Jednym zdaniem – to idealne spełnienie potrzeb ducha i ciała.

TERENY ZIELONE położone na Kępie Mieszczańskiej to ponad 4 hektary parków i bulwarów spacerowych. Najwięcej terenów zielonych leży w centralnej i północnej części wyspy. Na wybrzeżach powstają atrakcyjne miejsca sprzyjające zarówno wypoczynkowi, jak i rekreacji mieszkańców.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Milart
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Milart
717

Więcej ogłoszeń od Milart Developer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Spółka Komandytowa