Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Szczecin
Północ
Stołczyn
Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze

Jaśminowe Wzgórze

ceny od 7 500 zł/m²
Lokalizacja
ul. Bronisława Sobola, Stołczyn, Północ, Szczecin, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2023
Dostępne lokale
155 /274

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Inwestycja
Osiedle składa się z czterech budynków. Z części budynków rozpościera się przepiękny widok na rzekę Odrę i jezioro Dąbie. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi.

W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 130 m2. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach – tarasy.

Lokalizacja
Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W najbliższych latach miasto zrealizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. Łatwo dotrzeć do osiedla komunikacją miejską. Dojeżdżają tu wszystkie autobusy kursujące do Polic. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusów nr 101 i 107. Samochodem z centrum dojedziemy do domu w 15 minut. W odległości około 1 km znajduje się Folwark Podkowa, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej. Nieco bliżej znajdują się Park leśny Kupały zwany również uroczyskiem oraz zespół przyrodniczo-krajobrazowy Wodozbiór. Są to urokliwe miejsca, idealne na spacery oraz wszelką aktywność na świeżym powietrzu.

O nas
Przedsiębiorstwo Tomaszewicz swoimi korzeniami sięga 1985 r. kiedy to zaczęło realizować pierwsze zlecenie budowlano instalacyjne.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Elastyczne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa, nowoczesne projekty i technologia oraz terminowe wykończenie mieszkań są strategicznymi elementami rozwoju firmy.

Zapraszam do kontaktu

Monika Arndt-Kowalska
Ogłoszenie dewelopera
Monika Arndt-Kowalska
513

Więcej ogłoszeń od Tomaszewicz Development Sp. z o.o.