Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Świnoujście
ul. Uzdrowiskowa
Baltic Park Loft - z widokiem na morze
Baltic Park Loft - z widokiem na morze

Baltic Park Loft - z widokiem na morze

Zapytaj o cenę
Lokalizacja
ul. Uzdrowiskowa , Świnoujście, Świnoujście
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
21 /83

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
6
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
24 - 95 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Baltic Park Loft to nowoczesny budynek apartamentowy z garażem podziemnym. Charakteryzuje go minimalistyczna architektura w monumentalnym wydaniu, uzupełniona ogromnymi przeszkleniami. Obiekt jest zakończeniem pierzei położonego bezpośrednio przy plaży kompleksu Baltic Park, który jest centrum dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu.

Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń publiczna z pasażem handlowo-restauracyjnym – nowy odcinek promenady nadmorskiej oraz położenie budynku na rogu determinuje otwarcie na rozległy zielony skwer. Liczący ponad pół hektara Skwer Baltic Park Loft to nowoczesny deptak na plażę, z pasażem wodnym, mnóstwem zieleni, podestami i zielonymi tarasami, na których można odpocząć przy kawie, czy wieczornym drinku.

Baltic Park Loft obejmuje klimatyzowane apartamenty w stanie deweloperskim (z opcją wykończenia i wyposażenia), od 1- do 3-pokojowych o powierzchni od 24 m2 do 95 m2. Apartamenty na ostatnim piętrze mają na dachu prywatne tarasy z jacuzzi, z których można podziwiać widok na Bałtyk.

Baltic Park Fort & Loft to zespół budynków apartamentowo-usługowych położonych przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. To kolejny etap, po Baltic Park Molo Apartaments i 5-gwiazdkowych hotelach Radisson Blu Resort, Świnoujście oraz Hilton Świnoujście Resort & Spa, największego kompleksu hotelowo-apartamentowego nad Bałtykiem. Wszystkie obiekty w kompleksie połączone są przejściami podziemnymi dla komfortu naszych gości, co umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji kompleksu bez wychodzenia na zewnątrz.

Atrakcje w kompleksie:
- Aquapark – sztuczna fala do surfingu, basen sportowy, basen rekreacyjny z atrakcjami, basen rwąca rzeka, 4 zjeżdżalnie (w tym 2 pontonowe), 4 jacuzzi, brodzik dla dzieci, strefa zabaw dla dzieci, strefa saun i łaźni, bar, słoneczna łąka;
- Restauracje: Oyster – kuchnia śródziemnomorska, Polonaise – kuchnia polska w nowoczesnym wydaniu, Sushi Grill & Bar;
- Lobby bary w Radisson Blu Resort, Świnoujście i Hilton Świnoujście Resort & Spa;
- Kawiarnia widokowa Horizon Cafe na 13 piętrze Radisson Blu Resort;
- Sala zabaw, sala gier i sala kinowa dla dzieci;
- Klub muzyczny z kręgielnią, bilardem oraz snookerem;
- Strefa sportowa ze ścianką wspinaczkową i siłownią;
- Wypożyczalnia rowerów.

Opcjonalnie oferujemy zawarcie umowy najmu (na zasadach podziału przychodu) ze Zdrojowa Hotels - najbardziej doświadczonym Operatorem na rynku turystycznym w miejscowościach wypoczynkowych, zarządzającym 15 obiektami nad morzem i w górach, w tym Radisson Blu Resort, Świnoujście i Hilton Świnoujście Resort & Spa.

Właściciele apartamentów w ramach programu Zdrojowa Club mają możliwość korzystania ze wszystkich obiektów należących do sieci Zdrojowa Hotels nad morzem i w górach na preferencyjnych warunkach.

Zdrojowa Invest & Hotels – lider apartamentów wakacyjnych i pionier condo hoteli zarządzający największą siecią hoteli w polskich kurortach. Sprawdzony partner w mądrym inwestowaniu i doświadczony gracz w branży hotelarskiej i turystycznej.

Zapraszam do kontaktu

Dział Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Dział Sprzedaży
669

Więcej ogłoszeń od Zdrojowa Invest 2 Sp. z o.o.