Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście
Śródmieście-Północ
Aloha Residence
Aloha Residence

Aloha Residence

ceny od 13 500 zł/m²
Aloha Residence
Lokalizacja
ul. Jerzego Janosika, Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
29 /86

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
26 - 120 m²
Wysokość pomieszczeń
277 - 284 cm
Bezpieczeństwo
system alarmowy, monitoring, ochrona
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Inwestycja Aloha Residence, znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Janosika 16, tworzy nową jakość na rynku szczecińskim. Ten niezwykły pod wieloma względami projekt powstaje, aby spełnić potrzeby osób szczególnie wymagających, ceniących prestiżowe lokalizacje oraz wysokie standardy.

„Aloha Residence” to unikatowy budynek, w ramach którego powstaną przede wszystkim najbardziej poszukiwane na rynku 2, 3 i 4 pokojowe apartamenty z balkonami oraz kompaktowe kawalerki - idealne jako inwestycja na wynajem. Liczne przeszklenia zwiększą optycznie przestrzeń wszystkich apartamentów oraz zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Nowoczesne i szybkie windy pozwolą na komunikację na każdym poziomie, łącznie z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.

„Aloha Residence” to jedna z nielicznych lokalizacji gdzie spokój wynikający z bliskości natury - urokliwego Parku Kasprowicza, jeziora Rusałka i Jasnych Błoni, łączy się z wygodnym miejskim stylem życia. Od początku projektowania tych unikalnych przestrzeni towarzyszyła nam myśl holistycznego spojrzenia na potrzeby, zachowaniu harmonii i spokojnego snu, jakim chcielibyśmy obdarzyć każdego mieszkańca. Cenimy solidne rozwiązania, dlatego współczesne wzornictwo naszego apartamentowca oparliśmy o najwyższej jakości materiały.

Ekskluzywność „Aloha Residence” nie będzie ograniczała się tylko do charakteru mieszkań i adresu budynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców zaoferujemy również dodatkowe udogodnienia w postaci miejsc postojowych w garażu podziemnym wyposażonym w złącza pod stacje ładowania samochodów elektrycznych do każdego miejsca postojowego, recepcji z obsługą concierge oraz restauracji z usługą room service. Wiedząc jak ważna dla mieszkańców luksusowych apartamentów jest jakość życia, zdecydowaliśmy się stworzyć przestrzeń usługową, która dopełni poczucie komfortu.

Na parterze budynku powstanie „Holistyczne Centrum Leczenia i Rozwoju Indywidualnego Aloha”, mieszczące gabinety lekarskie i uzdrawiania, gabinety rehabilitacji i masażu, gabinet dietetyka i inne. Można będzie w nim skorzystać z dobrodziejstw sauny mokrej, suchej, infrared oraz komory krioterapii. W salach organizowane będą zajęcia uważnej jogi, tańca intuicyjnego, medytacji, sesji oddechowych i wielu innych mających uzdrawiające właściwości. Miejsce to uświetnią koncerty na gongach i misach tybetańskich, przywracające naturalną harmonię organizmu. Cyklicznie będą odbywać się warsztaty, szkolenia, seminaria rozwojowe, a oprócz tego nauczanie zdrowego gotowania i odżywiania. Z myślą o rodzicach korzystających z Centrum Aloha, powstanie również miejsce, z którym dzieci będą mogły pozostać pod fachową opieką, pobawić się, odrobić lekcje i zjeść posiłek.

Zapraszam do kontaktu

Aloha Residence
Ogłoszenie dewelopera
Aloha Residence
505

Więcej ogłoszeń od Aloha Residence