Oceń swoją dzielnicę - wypełnij ankietę

Szerokie echo rankingu

Ranking Dzielnic Otodom opierał się na odpowiedziach 140 000 ankietowanych z całej Polski. Respondenci oceniali m. in. bezpieczeństwo, czystość, infrastrukturę, komunikację i ilość zieleni w swojej okolicy. Wyniki odbiły się szerokim echem w mediach i na grupach sąsiedzkich. Z dużym zainteresowaniem czytany był też w urzędach miast i – mamy nadzieję – w wielu miejscach wpłynął na poprawę jakości życia mieszkańców.

 

5 minut dla dzielnicy

Skoro więc zestawienie cieszyło się zainteresowaniem postanowiliśmy… sprawdzić co się zmieniło, rozszerzyć ankietę i ponowić badanie. Właśnie teraz jest czas, w którym można wpłynąć na jej wyniki. Jeśli chcecie uwypuklić największe zalety swojej dzielnicy i wskazać, co należałoby poprawić – poświęć mniej niż 5 minut swojego czasu na wypełnienie ankiety. Zapraszamy do współtworzenia Rankingu Dzielnic 2020. Im więcej osób wypełni kwestionariusz, tym większa będzie siła zawartych w niej wniosków. Warto więc namówić do tego także znajomych.

Razem stwórzmy zestawienie, które nie tylko pokaże najatrakcyjniejsze miejsca w Waszym mieście, ale i będzie mogło realnie wpłynąć na rzeczywistość!

 

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Oceń swoją dzielnicę - wypełnij ankietę