Deweloperzy Dzieciom razem z Otodom – edycja XI

Akcja Deweloperzy Dzieciom już kolejny raz zawitała do rodzinnych Domów Dziecka i placówek wychowawczych. Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce w której deweloperzy łącza się w imię szczytnego celu: niesienia pomocy dzieciom. Już dziś, 15 grudnia, podopieczni z aż 9 placówek będą mogli odwiedzić bardzo ciekawą przestrzeń i poczuć magię Świąt, a Otodom z dumą wspiera tę inicjatywę.

Kreatywna przestrzeń

Inicjatywa Deweloperzy Dzieciom to już właściwie tradycja. XI edycja odbywa się się na terenie HistoryLand w Poznaniu. To wystawa, na której znalazło się 10 niesamowitych makiet. Jej zwiedzanie to nie tylko okazja, by zanurzyć się w historię Polski, ale bardzo kreatywne doświadczenie. Nietypowe miejsce nie jest nieprzypadkowe – Zmieniająca się rzeczywistość, czyli zniesienie większości obostrzeń pozwalają nam w tym roku powrócić do eventowej formy akcji. To dla nas, organizatorów akcji, ale przede wszystkim dla jej beneficjentów wielka radość. Ponownie się spotkać, by wspólnie poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. – tłumaczy Hubert Maćkowiak z Mission Public Relations. W tym roku organizatorzy zaprosili podopiecznych z 9 placówek.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Tradycyjnie, jak co roku, wspieramy akcję charytatywną Deweloperzy Dzieciom. Nie wyobrażamy sobie Świąt bez udziału w tej szczytnej inicjatywie. Pozwala ona dać odrobinę radości tym dzieciakom, które wychowują się w Domach Dziecka. W okresie świątecznym jeszcze bardziej niż na co dzień brakuje im rodzinnego ciepła. Akcje charytatywne są dla nas impulsem do wspólnego działania, jednoczą pracowników, pozwalają nam wywiązywać się z misji społecznej odpowiedzialności biznesu. – podkreśla Joanna Brzykcy-Orzechowska koordynator Działu Marketingu firmy Monday Development.

Po zwiedzaniu, dzieci otrzymają podarunki. Wezmą także udział w konkursach i niespodziankach przygotowanych przez Macieja Kośmickiego z „Maciek i Klocki”, uczestnika I edycji Lego Masters. Obowiązkowym punktem akcji jest także wspólne kolędowanie.

Wspólne działanie

Co roku uczestniczymy w szlachetnej inicjatywie Deweloperzy Dzieciom. Święta to najbardziej wyczekiwany moment, szczególnie przez najmłodszych. Niestety nie dla wszystkich dzieci może być to czas pełen magii świątecznego klimatu. Bardzo nas cieszy sukces wspólnych działań, w których branża deweloperska potrafi się zjednoczyć. Wielokrotnie podkreślamy nasze przesłanie „biznes to nie wszystko” – mówi Agata Krzesińska, menedżer ds. Marki spółki Konimpex-Invest. Tym bardziej cieszymy się, że jak co roku i Otodom ma okazję wesprzeć tak pozytywną inicjatywę.

Tegoroczną edycję wsparli: Agrobex, Area Development, art.Locum, Ataner, Chronos, Constructa Plus, Cordia, Dombud Development, EBF Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, Jakon, KDM Deweloper, KM Building, Konimpex Invest, Kos-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm, Proxin, Quadro Development, Robyg, Ronson Development, Skaland, Spravia, Vinci Immobilier, Virke.

Back to top button