Zmiana Regulaminu dla deweloperów od 1 i 16 sierpnia 2022 r. 

15 lipca 2022

Autor otodom

Zmiana Regulaminu dla deweloperów od 1 i 16 sierpnia 2022 r. 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1 i 16 sierpnia 2022 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie dla deweloperów współpracujących z Otodom. Zmiany spowodowane są potrzebą dostosowania Regulaminu do zmian produktowych wprowadzanych w najbliższym czasie jak również nowych cen usług promowania. Zmiany wskazane w treści Regulaminu wejdą w życie zgodnie z poniższym harmonogramem: 

  • zmiany, które wejdą w życie 1 sierpnia 2022 r., uwzględniają udostępnienie nowej odpłatnej usługi promowania ogłoszeń “Wyróżniona inwestycja”, a także nowy cennik usług promowania zamieszczony w Załączniku nr 2 do regulaminu, przy czym zmiana cennika dotyczy wyłącznie usług promowania nabywanych poza pakietami. Dotychczasowe ceny pakietów i ich zawartość nie ulegają zmianie.
  • zmiana, która wejdzie w życie 16 sierpnia 2022 r., polegać będzie na udostępnieniu nowej usługi w pakiecie Optymalnym i pakiecie Premium pozwalającej na oznaczenie inwestycji etykietą oferty specjalnej. 

Co się zmienia?

We wskazanych wyżej terminach wprowadzamy nowe możliwości w zakresie promocji i oznaczania ogłoszeń, które umożliwią zwiększenie ich widoczności i tym samym pozwolą podnieść efektywność i skuteczność publikowanych ofert.

- Wyróżniona inwestycja - nowa opcja promowania, zlokalizowana przy wynikach wyszukiwania, dostępna wyłącznie dla inwestycji deweloperskich

- Nowa funkcjonalność ,,oferta specjalna” - nowe rozwiązanie mające na celu wyróżnienie inwestycji, w ramach której Partner oferuje poszukującym szczególne warunki oferty pozwalające na wybór jednej z trzech dostępnych opcji: darmowe miejsce parkingowe/ obniżka ceny (o wskazany przez Partnera %)/ atrakcyjny harmonogram płatności) i wyświetlenie jej w formie wyróżnionej etykiety przy wybranych inwestycjach.

- nowe ceny promowań: podbicie, megapodbicie, ogłoszenie na OLX.

Więcej informacji na temat nowej opcji promowania i wyróżnienia inwestycji znajdziesz TUTAJ.

Pełną treść wszystkich zmian prezentują pliki z Regulaminem, w którym kolorem zaznaczone zostały postanowienia dodawane, usuwane lub ulegające zmianie oraz jego załączniki prezentujące nową treść.

Jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość złożenia wypowiedzenia. Oznacza to rezygnację z posiadania konta w serwisie Otodom.

Artykuł zaktualizowany: 15 lipca 2022

Udostępnij