Co się zmieni?

  • Zwiększy się liczba przedziałów abonamentowych.

Dzięki tak rozbudowanemu cennikowi, przekroczenie przedziału nawet o jedno wystawienie będzie wiązać się z mniejszą różnicą w opłacie. Pierwszy przedział zakłada (tak jak dotychczas) 20 wystawień. Następne abonamenty zmieniają się już co 10 wystawień. Natomiast mając 150 ofert, za każde następne wystawienie zostanie doliczone 3 zł.

 

  • Zmieni się struktura i wysokość cen.

Zachęcamy do analizy cennika, ponieważ jego nowa struktura spowoduje, że dla niektórych biur nieruchomości będzie oznaczać obniżkę ceny, a w kilku przedziałach abonamentowych ceny będą wyższe. Będą również takie, w których kwota nie ulegnie zmianie.

 

Poniżej przedstawiamy tabelę z nową strukturą abonamentów Otodom (obowiązująca od 20 lutego 2019 r.)

 

Najważniejsze pytania związane ze zmianami i odpowiedzi na nie, mogą Państwo również znaleźć tutaj >>

Wierzymy, że inwestycje, które czynimy w nasz serwis, zespół i działania promocyjne przekładają się na skuteczność i satysfakcję ze współpracy z Otodom. Od wielu lat jesteśmy w świadomości internautów pierwszym wyborem w poszukiwaniach nieruchomości i najpopularniejszym serwisem nieruchomości w Polsce. Wystawiając oferty w Otodom dociera się do blisko 3 razy większej liczby poszukujących (zobacz dane regionalne PBI/Gemius>>) niż w drugim co do wielkości serwisie oraz do tych, którzy nie odwiedzają innych serwisów (zobacz artykuł o współogladalności>>). W tym roku również pojawimy się na ekranach telewizyjnych z nową reklamą.

Zmiany w abonamentach wejdą w życie od 20 lutego. Oznacza to, że pojawią się dopiero na fakturze obejmującej okres rozliczeniowy, który rozpocznie się od 20 lutego 2019 roku.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta >>> lub pod ogólnym numerem 572 900 209.