Dom to inwestycja na lata. Młode rodziny, kupując własne cztery kąty, zwykle zakładają, że spędzą w nich całe swoje życie. Właśnie dlatego otoczenie osiedla stanowi tak istotny czynnik. Bliskość sklepów, szkoły czy terenów zielonych zwiększa komfort i wygodę każdego dnia, pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. We wschodniej części Wielkopolski, w Gowarzewie (20 min od centrum Poznania), gdzie powstaje osiedle 4 Pory Roku, natura stanowi niedalekie sąsiedztwo budowanych domów. Osoby stawiające na aktywność na świeżym powietrzu doceniają liczne tereny zielone otaczające inwestycję oraz dobrze przygotowane ścieżki rowerowe. Około 10 minut zajmuje dojazd do jeziora Swarzędzkiego, pływalni Wodny Raj, a w dwadzieścia minut można dotrzeć na Termy Maltańskie i jezioro maltańskie. – Zauważamy, że zainteresowanych domem na przedmieściach Poznania jest coraz więcej. Młode rodziny cenią lokalizację wśród zieleni, przy jednoczesnym dobrym zapleczu usługowym (Centrum Franowo, galerii Posnania) i edukacyjnym (żłobki, przedszkola oraz szkoły) – podkreśla Monika Tomaszkiewicz, z biura sprzedaży firmy Global GT, która realizuje projekt 4 Pory Roku. 

 

 

Gowarzewo to miejscowość dobrze skomunikowana. Zapewnia sprawne dotarcie do Poznania lub Swarzędza. Do innych miast powiatu i regionu szybkie dotarcie umożliwiają trasy S5 (5 min od inwestycji), S11 oraz autostrada A2. 

4 Pory Roku to osiedle realizowane przy ulicy Zimowej w Gowarzewie. Projekt inwestora Global GT został podzielony na kilka etapów. Pierwszy z nich zakłada wybudowanie sześciu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o zróżnicowanej powierzchni – 88,18 oraz 89,25 mkw. Do każdego z lokali przypisano ogród oraz miejsca parkingowe, które zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom. Domy będą oddane w podwyższonym stanie deweloperskim, a więc zostaną wyposażone w trzyszybowe okna, drzwi wejściowe marki Hörmann, osprzęt elektroinstalacyjny ABB, ogrzewanie podłogowe czy energooszczędny kocioł kondensacyjny. Inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2019 roku. 

 

SPRAWDŹ W OTODOM INWESTYCJĘ 4 PORY ROKU