Podpoznańskie Tulce – rodzinna lokalizacja.

03 czerwca 2019

Autor otodom

Podpoznańskie Tulce – rodzinna lokalizacja.

 

 

Moda na przedmieścia nadal nie słabnie. Z roku na rok przybywa rodzin, które zamiast mieszkania w centrum, wybierają kupno domu pod Poznaniem. Decyzja motywowana jest potrzebami rodzin, a więc zwykle chęcią posiadania większego metrażu i własnego ogrodu. Właśnie dlatego Kos-Dom, w ramach dwóch etapów, na Osiedlu Ziołowym w podpoznańskich Tulcach przygotowała 23 domy w zabudowie szeregowej. Zainteresowani mają do wyboru dwa warianty architektoniczne własnego M. Segment typu B o metrażu 112,34 mkw oraz segment typu C o powierzchni 114,01 mkw. W pierwszym z nich na parterze zaprojektowano przestronny salon z aneksem kuchennym, toaletę oraz garaż, a na piętrze trzy sypialnie, garderobę i dużą łazienkę. W drugim zaś na parterze zaaranżowano przestronny salon, odrębną kuchnię (z oknem), przedsionek z garderobą, łazienkę, a na piętrze cztery sypialnie i łazienkę. Przygotowane przez dewelopera domy posiadają ogródki, których metraże wahają się od 75 do 260 mkw. – Komfort naszych mieszkańców jest dla nas bardzo ważny, dlatego tak projektujemy domy, by zapewnić przyszłym mieszkańcom sporą swobodę aranżacyjną – mówi Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom.

 

 

Wśród czynników wpływających na atrakcyjność lokalizacji młode rodziny wskazują atuty otoczenia domu, a także dogodną komunikację, bowiem to one decydują o wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Kluczowe znaczenie ma więc nie tylko jakość wykonania, ale także bliskość terenów rekreacyjnych, które dają możliwość odpoczynku (z dala od miejskiego zgiełku) czy aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi. – Osoby, które zdecydują się zamieszkać na Osiedlu Ziołowym, na własnej skórze poczują spokój przedmieść, a także ucieszą się ze sporej przestrzeni, jaką daje niska zabudowa jednorodzinna – podkreśla Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom

Przy Osiedlu Ziołowym natura jest na wyciągnięcie ręki. Niedaleko znajdują się tereny rekreacyjne, spacerowe, jak również ścieżki rowerowe. Tulce mogą poszczycić się dobrą infrastrukturą drogową oraz komunikacją miejską. Autem do granic Poznania dociera się w 5 minut, do centrum Franowa w 10 minut, zaś do ronda Rataje w niewiele ponad 15 minut. Sprawnie można dostać się również na autostradę A2 czy drogę ekspresową S5. Natomiast komunikacja miejska zapewnia przystanki autobusowe linii 431, 432, 435. Rodziny z pewnością docenią bliskość przedszkola czy szkoły podstawowej. Mieszkańcy zadowoleni będą również z niedalekiej odległości punktów handlowo-usługowych, gdzie szybko załatwią niezbędne każdego dnia sprawy. 

 

SPRAWDŹ OSIEDLE ZIOŁOWE W OTODOM

 

 

Artykuł zaktualizowany: 13 maja 2020

Udostępnij