Osiedle Zielony Południk od Euro Styl w zielonej dzielnicy Gdańska

27 lipca 2020

Autor otodom

Osiedle Zielony Południk od Euro Styl w zielonej dzielnicy Gdańska

Inwestycja Zielony Południk powstaje u zbiegu ulic Starogardzkiej i Władysława Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południe, z dala od zgiełku dużego miasta. Tutaj będzie można aktywnie spędzić czas z rodziną oraz swobodnie wyjść na spacer z psem po urokliwych uliczkach, między kameralnymi i przestrzennie oddalonymi od siebie budynkami.

To miejsce połączy zalety wynikające z posiadania własnego mieszkania z wygodą, harmonią i poczuciem bezpieczeństwa. Wizualizacje, które można zobaczyć na stronie inwestycji, robią wrażenie. Każdy z budynków będzie oznaczony odrębnym symbolem jednego z gatunków drzew liściastych, w formie liści oraz przekrojów pni. Starannie wykonane, ozdobne detale będą znajdować się również we wnętrzach klatek mieszkalnych, wprowadzając harmonię, zachęcając do kojącego obcowania z naturą, tym samym inspirując do działania. 

Mieszkańcy Zielonego Południka będą mogli zrelaksować się w pełnych zieleni miniparkach i na skwerach z ławkami lub spacerować malowniczymi ścieżkami, a w zielnikach i na sąsiedzkich grządkach sadzić wspólnie z rodzinami własne zioła. Integracji osiedlowej społeczności i wypoczynkowi sprzyjać będzie grillowisko z pomostem – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

W infrastrukturze planowane jest, między innymi, boisko do streetballu i strefa crossfit. Dla najmłodszych powstaną place zabaw i lapidarium. Sama uprawa osiedlowych zielników przyniesie wiele radości i satysfakcji.

W ramach osiedla powstanie łącznie dwadzieścia dziewięć 3- lub 4-piętrowych, kameralnych budynków. 

Murowane ściany zagwarantują najwyższą nośność, a zastosowana stolarka okienna i drzwiowa zapewni dodatkowy komfort akustyczny. Jakość wykorzystanych materiałów przyczyni się do zminimalizowania kosztów utrzymania mieszkań. 

Niewątpliwym atutem inwestycji jest położenie w pobliżu obwodnic, którymi szybko można dotrzeć w dowolne miejsce na mapie Trójmiasta. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z regularnych połączeń linii autobusowych.

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ ZIELONY POŁUDNIK W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 27 lipca 2020

Udostępnij