Nadejście zimowej aury w Gliwicach zbiegło się z zakończeniem prac nad dwupoziomową halą parkingową, w której obecnie odbywają się prace murarskie. Aktualnie trwają przygotowywania do postawienia stropu drugiego piętra, pojawiły się też pierwsze balkony i loggia. Do wiosny będą gotowe wszystkie kondygnacje nadziemia Apartamentów Zygmunta, a na przełomie marca i kwietnia na ulicy Zygmunta 22 można spodziewać się wiechy.

Na zainteresowanie potencjalnych klientów wpływa nie tylko lokalizacja, 800 metrów od rynku, ale także wysoki standard: przestrzenna fasada z cegły klinkierowej i drewniana stolarka okienna to najbardziej widoczne przykłady. Przyszli mieszkańcy docenią jakość materiałów np. bloczki silikatoweo podwyższonej izolacji akustycznej. Również w przypadku parkingu podziemnego deweloper nieodpuszcza. W apartamentowcu zaplanowanym na 45 lokali powstanie dwupoziomowa hala na 87 miejsc postojowych. Deweloper oferuje wygodne i wyjątkowo przestronne miejsca postojowe od 14 mkw. do nawet 21 mkw. Dla zwolenników jazdy eko istnieje możliwość zamontowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Im lepiej widoczna jest powstająca bryła, tym większe zainteresowanie przejawiają klienci, pytając o całe spektrum mieszkań: kupujący szukają zarówno kompaktowych metraży pod wynajem, jak i przestronnych apartamentów z ogrodem czy tarasem. W przypadku najmniejszych mieszkań deweloper daje możliwość wyboru liczby pomieszczeń - niewielka modyfikacja przeobraża kawalerkęw wygodne dwa pokoje.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ APARTAMENTÓW ZYGMUNTA W OTODOM