Nova Magdalenka nieopodal Raszyna – inwestycja od Novisa Development

28 czerwca 2020

Autor otodom

Nova Magdalenka nieopodal Raszyna – inwestycja od Novisa Development

Novisa Development, to firma specjalizująca się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Kolejna inwestycja tego dewelopera – Nova Magdalenka powstaje w Słominie, w gminie Raszyn, na rogu ulic Janczewickiej i Piaseczyńskiej. 

Nasze domy budujemy na bliskich przedmieściach stolicy. Pilnujemy, by były one dobrze skomunikowane z aglomeracją miejską, ale jednocześnie dbamy, by były to kameralne enklawy, gdzie żyje się spokojnie, bezpiecznie, bliżej natury niż miasta – mówi Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu w Novisa Development i dodaje: 

Gmina Raszyn to dogodna lokalizacja, atrakcyjna dla wielu osób z uwagi na sprawną komunikację, liczne punkty usługowe w pobliskich Jankach oraz bliskość przyrody. Do Lasów Sękocińskich można dojść spacerem w ciągu kilku minut.

Przygotowane wizualizacje przyciągają uwagę, prezentując kameralne i komfortowe domy. Estetycznie wykonana elewacja jest wizytówką każdej nieruchomości. Dominować tu będzie klasyczna biel – przełamana grafitem w stolarce okiennej, w przestrzeni wejściowej do budynków, a także w kolorystyce dachów. Wstawki w kolorze drewna, to ważny element dekoracyjny, który zapewni osiedlu oryginalny i nowoczesny wygląd. 

Zgodnie z harmonogramem rozpoczęcie budowy planowane jest na sierpień tego roku, zaś zakończenie pierwszych etapów na koniec 2021 roku. Osiedle będzie tworzyć kompleks dwupiętrowych budynków. Łącznie powstanie 38 domów w zabudowie szeregowej i jeden wolnostojący. 

Najmniejsze domy będą mieć powierzchnię 73.31 m2 (3-pokojowe), największe natomiast 123.91 m2 (5-pokojowe). Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń – na parterze wyniesie 2.80 m, na piętrze z kolei 2.75 m – zapewni jasne i przestronne wnętrza. Każdy budynek będzie wyposażony w garaż lub zewnętrzne miejsce postojowe umiejscowione bezpośrednio przed budynkiem. 

Deweloper zachęca do zamiany balkonu na zielony przydomowy ogródek. Na przykład taki o powierzchni od 33 – 96 m2 albo przestronny o powierzchni 101 – 243 m2. Przyszli mieszkańcy będą mogli go zagospodarować według indywidualnych potrzeb. Widok na otaczającą zieleń zapewni spokój i ukojenie. Własny ogród to również przestrzeń, która może być przedłużeniem domu, prywatną oazą zieleni.

W części wspólnej osiedla powstanie plac zabaw dla najmłodszych, dzięki któremu – jak można przeczytać na stronie inwestycji – szybko zawiążą się tu osiedlowe przyjaźnie. Rezerwat terenu Stawów Raszyńskich, pobliskie szlaki turystyczne i rekreacyjne pozwolą również odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu mieszkańcom powstającego osiedla Nova Magdalenka. 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ NOVA MAGDALENKA W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 28 czerwca 2020

Udostępnij