Navio – apartamenty nad morzem w gdańskim Brzeźnie

03 lipca 2019

Autor otodom

Navio – apartamenty nad morzem w gdańskim Brzeźnie

 

 

Navio powstaje w doskonałej lokalizacji – u zbiegu Alei Hallera i ulicy Nadmorski Dwór. Miejsce budowy dzieli zatem od gdańskiej plaży zaledwie 600 m! Dodatkowo, tuż obok położony jest największy trójmiejski park - Park im. Reagana. – To naprawdę wyjątkowa lokalizacja, o krok od nadmorskiej promenady w Brzeźnie i traktu spacerowego. Nieopodal przebiega niezwykle atrakcyjna i popularna wśród Gdańszczan ścieżka rowerowa, blisko stąd zarówno do Sopotu, jak i do centrum Gdańska – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

W ofercie Navio dostępne są 2- i 3-pokojowe apartamenty o powierzchniach między 34 a 68 m2. Do każdego z mieszkań przypisany jest słoneczny balkon, a lokale na najwyższej kondygnacji wzbogacono o piękne tarasy widokowe! W budynku powstanie hala garażowa z miejscami parkingowymi dla mieszkańców, a na każdą z kondygnacji będzie się można dostać dwustronną windą. Cały teren inwestycji będzie w przyszłości ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany. – Klatki schodowe ozdabiać będą elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna, a cały wystrój nawiązywać będzie do nazwy naszego projektu, czyli dalekomorskiej nawigacji – mówi Dariusz Malottke.

 

 

Prace budowlane rozpoczęto przed dwoma miesiącami i dziś gotowe są już m.in. ściany nośne hali garażowej oraz parteru. – Roboty idą niezwykle sprawnie, dokładamy wszelkich starań, by budynek Navio był gotowy na czas, czyli do końca drugiego kwartału 2020 roku – dodaje szef sprzedaży Pomorskich Domów. – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, można ją znaleźć na naszej stronie internetowej. Oczywiście, zapraszamy także do naszego biura sprzedaży, w którym można porozmawiać na temat wybranych lokali, poznać szczegóły dotyczące standardu i dokładne ceny poszczególnych apartamentów.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ NAVIO W OTODOM

 

 

Artykuł zaktualizowany: 13 maja 2020

Udostępnij