Najciekawsze inwestycje miesiąca w Otodom – Czerwiec 2020

10 lipca 2020

Autor otodom

Najciekawsze inwestycje miesiąca w Otodom – Czerwiec 2020

Inwestycje miesiąca to zestawienie najciekawszych opublikowanych w Otodom inwestycji z 6 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu miesiąca poprzedzającego publikację. Poza kategoriami dotyczącymi poszczególnych miast, zestawienie wzbogaca kategoria ogólnopolska, uwzględniającą również małe miejscowości.

Najciekawsza inwestycja w Polsce – Zielony Gaj

Zielony Gaj 5

Inwestycja Zielony Gaj 5 od dewelopera SAMM-BUD okazała się w czerwcu numerem jeden pod względem zainteresowania poszukujących, zarówno w kategorii ogólnopolskiej, jak i w kategorii lokalnej. Ten nowoczesny projekt to zamknięte osiedle domów jednorodzinnych i mieszkań zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. Otoczenie terenów zielonych, malownicza okolica i bliskość miasta – na to mogą liczyć przyszli mieszkańcy inwestycji. Lokale mieszkalne cechują się przestronnymi metrażami, a każdy dom jest wyposażony w dwa miejsca postojowe i ogród. 

Apartamenty Grunwald najciekawszą inwestycją w Poznaniu

Apartamenty Grunwald

Apartamenty Grunwald od dewelopera Villa sp. z o.o. sp. K. to inwestycja znajdująca się przy ul. Budziszyńskiej 29, pomiędzy ul. Grunwaldzką a Laskiem Marcelińskim. W kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku znajdą się 32 mieszkania o powierzchni od 35 do 114 m2 o funkcjonalnych układach i najwyższym standardzie wykończenia. Decyzja o zamieszkaniu w inwestycji umożliwi  przede wszystkim odpoczynek od zgiełku miasta zapewniony przez uroki przyrody, przy jednocześnie rozwiniętej infrastrukturze i dostępie do sklepów i usług.

Esteio najciekawszą inwestycją w Warszawie

Esteio

Esteio to nowy projekt mieszkaniowy dewelopera Mota-Engil zlokalizowany przy ul. Grodkowskiej na warszawskim Bemowie. Inwestycja będzie składać się z dwóch budynków, a jeden z nich zostanie wyposażony w “zielony dach”. W sprzedaży znajdują się 124 mieszkania o powierzchni wynoszącej od 40 do 60 m2. Kompozycja estetycznej architektury i otaczających ją zielonych terenów rekreacyjnych zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort i nowoczesność, ale również mnogość okazji do aktywności sportowych i zabaw z dziećmi.

Srebrny Kadr najciekawszą inwestycją w Trójmieście

Srebrny Kadr

Inwestycja Srebrny Kadr realizowana jest przez dewelopera BRS Invest w urokliwym punkcie Gdańska – w zacisznej okolicy na styku dzielnic Matarnia i Osowa. W sprzedaży docelowo znajdzie się 15 domów jednorodzinnych wolnostojących i 6 domów dwulokalowych. Duża przestrzeń budynków, własne ogrodzone ogrody i wiele możliwości aranżacji wnętrz za sprawą funkcjonalnego układu pomieszczeń to jedne z głównych atutów inwestycji. Wyróżnikiem projektu jest także zastosowanie energooszczędnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów. 

Osada Kolorowa najciekawszą inwestycją we Wrocławiu

Osada Kolorowa

Osada Kolorowa to nowy projekt mieszkaniowy dewelopera Omega Buildings, który powstaje na Wrocławskich Maślicach. Nowoczesna zabudowa wielorodzinna obejmuje lokale mieszkalne o różnorodnej powierzchni – zarówno te o niewielkim metrażu (ok. 29 m2), jak i większe przestrzenie od 50 m2 do nawet 123 m2. Nieopodal inwestycji zlokalizowane są tereny zielone: Las Pilczycki i Rędziński, a także park, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością natury, dostępem do ścieżek dla biegaczy oraz możliwością korzystania z tras spacerowych.

Romana 2 najciekawszą inwestycją w Łodzi

Romana 2

Kameralny projekt mieszkaniowy Romana 2, zlokalizowany w południowo-zachodniej części Łodzi, to nowa inwestycja dewelopera Property Value Investments. Oferta obejmuje 20 funkcjonalnych i nowoczesnych mieszkań wyposażonych dodatkowo w przestronne balkony lub loggie, a w przypadku lokali na parterze we własne ogródki. To, co charakteryzuje inwestycję, to spokojna okolica i obecność zieleni za sprawą znajdujących się w pobliżu rozległych terenów ogródków działkowych.

Zielony Gaj najciekawszą inwestycją w Krakowie

Zielony Gaj 5

Zielony Gaj 5 – zamknięte osiedle kameralnych domów jednorodzinnych i mieszkań – to nowa inwestycja od dewelopera SAMM-BUD położona na granicy Krakowa.  Projekt wyróżnia lokalizacja będąca połączeniem bliskości miasta z obecnością natury. Budynki mieszkalne cechują się przestronnymi metrażami w modelu 80m2 lub 120m2 w przypadku domów oraz 32m2 i 80m2 w przypadku mieszkań. Klienci mają możliwość wyboru spośród trzech wariantów wykończenia lokalu: gotowy do zamieszkania, wykończony pod klucz lub stan deweloperski.

Zobacz więcej nieruchomości z rynku pierwotnego na Otodom

Artykuł zaktualizowany: 10 lipca 2020

Udostępnij