Na Sadowej – stylowa i kameralna inwestycja WBG Development wśród zieleni w Wieliczce

27 sierpnia 2020

Autor otodom

Na Sadowej – stylowa i kameralna inwestycja WBG Development wśród zieleni w Wieliczce

Wyznacznikiem komfortu życia jest miejsce, w którym mieszkamy, przyjazna okolica, jak również dogodna komunikacja. Powstająca inwestycja Na Sadowej w Wieliczce to połączenie tych trzech składowych.  Firma WBG Development – odpowiedzialna za projekt, to marka z doświadczeniem, będąca gwarancją wysokiego standardu wykonania oraz wykończenia budynków.

Na Sadowej to funkcjonalne osiedle, które będzie składać się z 20 dwulokalowych budynków – łącznie 40 przestronnych, wygodnych mieszkań 3 lub 4-pokojowych o powierzchni użytkowej od 60,63 do 89,61 m2. Dwupoziomowe lokale zostały zaprojektowane z myślą o wydzieleniu części dziennej oraz sypialnianej. Przynależeć będą do nich prywatne ogródki, których aranżacja przyniesie z pewnością wiele radości i satysfakcji ich mieszkańcom. Estetyczne ogrodzenia zapewnią kameralność i poczucie bezpieczeństwa. Naturalna kolorystyka elewacji – wynikająca z połączenia bieli, drewna i kamienia, nada całej inwestycji nowoczesnego charakteru oraz podkreśli ciepły klimat miejsca, do którego będzie się z przyjemnością wracać po ciężkim dniu w pracy.

Doskonale zaprojektowano przestrzeń wspólną. Przez osiedle prowadzić będzie droga wewnętrzna, wzdłuż której zlokalizowane zostaną miejsca parkingowe. Nie zapomniano o wydzieleniu elementów zielonej infrastruktury (trawnikach, drzewach, krzewach ozdobnych i klombach kwiatowych), czy też chodnikach, pozwalających na sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kompleksami. 

Deweloper zapewnia, że Na Sadowej to miejsce z każdej strony otoczone naturą. Bezpośrednie sąsiedztwo przyrody to idealna propozycja dla miłośników ciszy i harmonii, a dogodna lokalizacja to atut dla mieszkańców, ceniących bliskość miasta. Idealne rozwiązanie dla osób mądrze inwestujących w poziom życia – ceniących jego komfort, a jednocześnie dbających o aktywność i zdrowie

Zakończenie prac zaplanowane jest na drugi kwartał 2021 roku. Rezerwacje już trwają. Chętni na kameralne i stylowe mieszkanie wśród drzew i terenów zielonych – zdecydowanie muszą się pośpieszyć. 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ NA SADOWEJ W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 09 września 2020

Udostępnij