Angorska 13A posiada 5 kondygnacji i mieścić będzie zaledwie 9 przestronnych apartamentów o powierzchni od 75 m2 do 172 m2. Inwestycja zaoferuje także 16 komfortowych, dużych miejsc postojowych w podziemnym parkingu. Na każdym z pięter zaplanowano po 2 apartamenty, natomiast ostatnią kondygnację w całości zajmie penthouse z widokiem na Saską Kępę. Takie rozwiązanie zapewnia kameralny charakter projektu i poczucie prywatności. Idealnie wpisuje się też w klimat tej dzielnicy oraz pomaga budować mikrospołeczność, tak charakterystyczną dla tego miejsca. Wysokie na 3 metry apartamenty zapewnią przyszłym mieszkańcom wyjątkowe poczucie komfortu. Dzięki przeszkleniom do samej podłogi, wnętrza będą bardzo jasne. Przestrzeń oferowanych apartamentów będzie można dowolnie zaaranżować. Przesuwane drzwi tarasowe, mogą być sterowane elektronicznie. Każdy apartament przygotowany jest do montażu dyskretnego systemu klimatyzacji, z możliwością kontroli (poprzez Home Management System) za pomocą tabletu lub dedykowanych urządzeń. Twórcą Angorskiej 13A jest wiarygodny i doświadczony inwestor, realizujący ambitne i wyjątkowe projekty, między innymi położony na wybrzeżu pięciogwiazdkowy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. To prestiżowy kompleks hotelowo – sportowy oraz słynna stadnina koni zlokalizowane na terenie 22 ha zabytkowego parku. 

Angorska to cicha i spokojna ulica z kilkoma przedwojennymi, zabytkowymi willami. Od urokliwej Francuskiej, z tętniącymi życiem restauracjami i kafejkami, dzieli ją zaledwie kilka minut spaceru. To samo serce Saskiej Kępy, czyli jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, w której rozkochana była Agnieszka Osiecka. Angorska 13A to komfort mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w zielonej, wyjątkowej enklawie, połączenie historycznego klimatu okolicy i najwyższego standardu apartamentów na miarę XXI wieku.

 

 

Angorska 13A na warszawskiej Saskiej Kępie jest w trakcie realizacji, pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze do swoich apartamentów w przyszłym roku.

Za sprzedaż inwestycji odpowiada High Level Sales & Marketing, który definiuje rynek nieruchomości premium w Polsce dla najbardziej wymagających klientów, oferując wybór jedynych w swojej klasie, starannie wyselekcjonowanych domów i apartamentów. Zespół HLSM tworzy grupa ekspertów o unikalnym doświadczeniu zbudowanym przy projektach Cosmopolitan Twarda 4 oraz Park Lane w Warszawie. Kompetencje obejmują tworzenie indywidualnych strategii pozycjonowania projektów, marketingu i sprzedaży. HLSM wyznacza i kreuje nowe trendy w prezentacji projektów ekskluzywnych. Marka należy do Grupy Tacit Investment.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ ANGORSKA 13A W OTODOM