Inwestycje miesiąca w Otodom – Styczeń 2021

11 lutego 2021

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Styczeń 2021

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o nową kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu stycznia. 

Osiedle Pastelowa – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Osiedle Pastelowa

Osiedle Pastelowa to realizacja od Spółdzielni Mieszkaniowej "Zakoniczyn" w rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Ujeścisko-Łostowice. W ramach projektu powstaną łącznie 322 lokale mieszkalne o metrażach wynoszących od 29 do 90 m2 z tarasami, balkonami i ogródkami. W pobliżu inwestycji znajdują się zarówno sklepy, restauracje, punkty usługowe, jak i placówki oświatowe. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na III kwartał 2022 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Sikorskiego 36 – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Sikorskiego 36

Sikorskiego 36 to kameralne osiedle od dewelopera Northstar Development zlokalizowane we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. W ramach inwestycji powstaną 3 nowoczesne budynki mieszkalne z lokalami posiadającymi od 1 do 4 pokoi. Na uwagę zasługuje bliska odległość osiedla od ośrodków edukacyjnych, plaży miejskiej oraz obiektów sportowych. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Polanka Niemena – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Polanka Niemena

Polanka Niemena to nowy projekt deweloperski od Budimex Nieruchomości, który obejmuje zarówno małe mieszkania, jak i przestronne 5 pokojowe apartamenty. Dostępne w inwestycji metraże sięgają od 31 do ponad 100 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon, loggię lub taras, natomiast lokale na parterze posiadają ogródki. Osiedle charakteryzuje również dobrze rozwinięta infrastruktura i bliskość centrum. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Osiedle Poznańskie – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie to inwestycja zlokalizowana na południe od Poznania w miejscowości Czapury. W ofercie dewelopera znajdują się kawalerki oraz lokale mieszkalne w układzie 2, 3 lub 4 pokojowym. Położenie osiedla zapewnia sąsiedztwo lasu oraz placu zabaw, a panująca w okolicy cisza i spokój sprawiają, że jest to rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Nowa Grochowska – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Nowa Grochowska

Nowa Grochowska od dewelopera ATAL S.A. to inwestycja mieszcząca się w pobliżu ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. W ofercie dostępne są 158 nowoczesne lokale, w tym 109 kawalerek oraz 49 mikroapartamentów w układzie dwupokojowym. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z części wspólnych inwestycji, przestronnego lobby znajdującego się na parterze oraz tarasu widokowego na dachu budynku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Apartamenty Home Premium – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Apartamenty Home Premium

Apartamenty Home Premium to inwestycja dewelopera Home Premium Perfect zlokalizowana w podwarszawskim miasteczku Ożarów Mazowiecki – miejscu, które zapewnia spokojne i komfortowe życie. Zielony ogród, przestronne altany i fontanny umieszczone na tarasie przeznaczonym do wspólnego użytkowania budują poczucie wspólnotowości przyszłych mieszkańców. Mogą oni również liczyć na funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania dostępne w różnych metrażach.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Osada Kolorowa – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Osada Kolorowa

Osada Kolorowa jest projektem mieszkaniowym realizowanym przez Omega Buildings, który mieści się we wrocławskiej dzielnicy Maślice. Kompleks nowoczesnych budynków w zabudowie wielorodzinnej składa się z lokali mieszkalnych o różnorodnej powierzchni – od 29 m2 do bardziej przestronnych mieszkań od 50 do nawet 123 m2. W pobliżu osiedla znajdują się tereny zielone: Las Pilczycki i Rędziński, oraz park z trasami spacerowymi i ścieżkami dla biegaczy. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Lawendowy Mirków – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Lawendowy Mirków

Lawendowy Mirków to nowa propozycja mieszkaniowa od MieszkajLogicznie.pl położona w kameralnej części Mirkowa, w szybko rozwijającej się gminie Długołęka. Funkcjonalne i zaprojektowane w modernistycznej stylistyce domy szeregowe charakteryzują się metrażem 95,5 m2 z możliwością powiększenia do 117 m2 powierzchni użytkowej o poddasze. Lokalizacja inwestycji gwarantuje komfortowy dostęp do każdej części Wrocławia oraz licznych terenów zielonych w najbliższej okolicy. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Brzezińska Park – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Brzezińska Park

Brzezińska Park od dewelopera PREMIUM DEVELOPMENT to nowoczesne osiedle 66 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Łodzi, przy ul. Brzezińskiej 175. W sprzedaży są dostępne dwa warianty budynków o powierzchni 140 m2 lub 170 m2 z możliwością podziału od 4 do 6 pokoi. Osiedle Brzezińska Park zapewnia kameralną część wspólną z placem zabaw z myślą o najmłodszych oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Domy jednorodzinne w Skotnikach – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Domy jednorodzinne w Skotnikach

Domy jednorodzinne w Skotnikach to inwestycja w zabudowie wolnostojącej zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, około 3 km od miasta Łódź. W sprzedaży znajduje się kilka różnorodnych projektów, które łączy wysoka technologia budowy i niepowtarzalna architektura. Metraże zaczynają się od 110 m2, a największe powierzchnie domów sięgają do ponad 186 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Ulica Glogera – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Ulica Glogera

Ulica Glogera to 44 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 30 do 68 m2 realizowane przez dewelopera Budopol. Osiedle znajduje się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Krowodrza, pomiędzy ulicami Glogera i Piaszczystą – okolicy wyróżniającej się ciszą i otoczeniem zieleni. Lokale parterowe wyposażone są w niezależny ogród, natomiast mieszkania na pierwszym, drugim piętrze i na poddaszu posiadają minimum jeden balkon.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Osiedle Jagielnia – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Osiedle Jagielnia

Osiedle Jagielnia to projekt mieszkaniowy od TF Investment zlokalizowany w urokliwej i pełnej zieleni miejscowości Skawina. Inwestycja obejmuje 7 segmentów nowoczesnych budynków trzypiętrowych z garażem naziemnym. Bliskość Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej zapewni mieszkańcom sprawną komunikację do najważniejszych punktów Krakowa.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Morenowe Wzgórze – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Morenowe Wzgórze

Morenowe Wzgórze to trzykondygnacyjny projekt mieszkaniowy powstający w sercu starej części Warszewa. Składa się z 43 funkcjonalnych lokali o szerokiej różnorodności pod względem metrażu – mieszkania są dostępne w przedziale od 28 do 96 m2, dodatkowo niektóre z nich posiadają tarasy ogrodowe lub balkony. Położenie inwestycji zapewnia poczucie ciszy i harmonii, a także szybki dostęp do infrastruktury z zapleczem oświatowym i medycznym.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Osiedle Scand House – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Osiedle Scand House

Osiedle Scand House to nowoczesna realizacja dewelopera Merano Invest zaprojektowana w duchu skandynawskiej filozofii. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest przy ul. Miłej, w miejscowości Stargard. W sprzedaży znajdują się funkcjonalne mieszkania z balkonami o powierzchniach od 29 do 69 m2. Wyróżnikiem inwestycji jest minimalistyczna architektura o stonowanej kolorystyce, dającej wrażenie harmonii z naturą. Termin zakończenia budowy planowany jest na III kwartał 202. 

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 11 lutego 2021

Udostępnij