Inwestycje miesiąca w Otodom – Październik 2020

11 listopada 2020

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Październik 2020

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu października. 

Osiedle Gdańskie Tarasy – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Osiedle Gdańskie Tarasy

Osiedle Gdańskie Tarasy to inwestycja od dewelopera Invest Pel, powstająca w rozwijającej się części Gdańska – dzielnicy Jasień, przy ul. Kartuskiej. Poza nowoczesną bryłą budynku projekt wyróżnia specjalnie zaaranżowana na dachu strefa rekreacyjna przeznaczona dla mieszkańców. Lokale mają zostać oddane do zamieszkania w IV kwartale 2020 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Lipova Park – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Lipova Park

Lipova Park to nowa propozycja mieszkaniowa od dewelopera PRM. Zlokalizowany przy Alei Lipowej w Redzie zespół nowoczesnych budynków oferuje spokój i dogodną komunikację do centrum miasta oraz nadmorskich plaż Bałtyku. Inwestycja obejmuje 9 lokali mieszkalnych składających się z 1, 2, 3 lub 4 pokoi w zależności od preferencji przyszłych mieszkańców.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Apartamenty Grunwald – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Apartamenty Grunwald

Apartamenty Grunwald to inwestycja realizowana przez dewelopera Villa zlokalizowana w dzielnicy Grunwald przy Lasku Marcelińskim. W kameralnym budynku o trzech kondygnacjach znajdują się funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 35 m2 do nawet 114 m2. Projekt wyróżniają przede wszystkim minimalistyczne rozwiązania architektoniczne współgrające z pasmami zieleni. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Cytrynowy Sad – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Cytrynowy Sad

Cytrynowy Sad to nowy projekt deweloperski od Scandic Park położony w Dachowie, spokojniej miejscowości 15 km od Poznania. W ofercie znajdują się domy i mieszkania wchodzące w skład kameralnego osiedla dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej. Termin zakończenia budowy inwestycji to IV kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Ogrody Włochy III – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Ogrody Włochy

Ogrody Włochy to inwestycja dewelopera Ezbud Development zlokalizowana w kameralnym otoczeniu zieleni, przy ul. Chrościckiego 87. Obecnie w ramach III etapu budowy znajdują się gotowe do odbioru lokale mieszkalne – 1, 2, 3 i 4 pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Happy Village – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Happy Village

Happy Village to kameralne osiedle domów jednorodzinnych od dewelopera Q4U położone w podwarszawskich Starych Babicach. Przestronne metraże segmentów i duże powierzchnie działek zapewniają przyszłym mieszkańców komfort wypoczynku zarówno w wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2022 r.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Piękna 21 – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Piękna 21

Piękna 21 to osiedle o nowoczesnym stylu od dewelopera Dom Development, które znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Poza bliskością centrum miasta i dostępem do terenów rekreacyjno-sportowych, inwestycja zapewnia funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Osada Sportowa – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Osada Sportowa

Osada Sportowa to zespół budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie realizowany przez Omega Buildings w podwrocławskim Smolcu. Bogata oferta mieszkalna obejmuje lokale o małej powierzchni wynoszącej 26 m2, lecz również dwupoziomowe mieszkania od około 60 do 74 m2. W otoczeniu osiedla znajduje się ponadto rozwinięta infrastruktura sportowa.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Poznańska 22 – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Poznańska 22

Poznańska 22 to projekt mieszkaniowy od dewelopera Lepsza stanowiący kameralny budynek wielorodzinny w dobrze skomunikowanej części Łodzi. W sprzedaży dostępne są mieszkania 2 lub 3 pokojowych o powierzchni od 39 do 83,7 m2. Do każdego lokalu przynależy indywidualne miejsce garażowe, które zostało wzbogacone o dodatkową przestrzeń użytkową. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Wiśniowa Aleja – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Wiśniowa Aleja

Wiśniowa Aleja jest inwestycją realizowaną przez Master Developer w Pabianicach – zacisznej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych. Oferta składa się z estetycznie zaprojektowanych domów o metrażu 127 m2 wraz z powierzchnią działki sięgającą 235 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Browar Kleparz – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Browar Kleparz

Browar Kleparz to nowy projekt mieszkaniowy od dewelopera Fracthon Zbożowa, który powstaje w Krakowie – przy ulicy Zbożowej, w pobliżu malowniczej części Starego Miasta. Inwestycja będzie składać się z 97 mieszkań o powierzchni od 39,88 m2 do 102,82 m2 i 19 lokali usługowych. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Green Estate II – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Green Estate II

Green Estate II to funkcjonalne mieszkania od CITY LIFE w dobrze skomunikowanej części Libertowa. Mieszkańcy będą mieli do wyboru dwa rodzaje apartamentów: mniejszy metraż 67m2 usytuowany na parterze lub 92m2 znajdujący się na pierwszym piętrze. Termin zakończenia budowy inwestycji to I kwartał 2021.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Osiedle Orczykowa – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Osiedle Orczykowa

Osiedle Orczykowa to modernistyczna realizacja dewelopera PJ Construction zaprojektowana w przyjemnej i stonowanej kolorystyce. Położona na niewielkim wzniesieniu, w odległości około 7,5 km od centrum Szczecina obejmuje 11 budynków składających się z garażu podziemnego, parteru, dwóch pięter oraz poddasza, w których usytuowane będą mieszkania 2 i 3 pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 37 do 66 m2. 

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Słoneczna Przystań – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Słoneczna Przystań

Słoneczna Przystań to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych od TLS DEVELOPER powstające w malowniczej wsi Siadło Dolne. W sprzedaży pozostało osiem projektów deweloperskich o powierzchniach od 110 do 225 m2 stworzonych z myślą o rodzinach z dziećmi. Dookoła inwestycji znajduje się specjalnie zagospodarowany teren z siłownią zewnętrzną, paleniskiem i rozbudowanym placem zabaw.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 11 listopada 2020

Udostępnij