Inwestycje miesiąca w Otodom – Listopad 2020

11 grudnia 2020

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Listopad 2020

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o nową kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu listopada.

Osiedle Pastelowa – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Osiedle Pastelowa

Osiedle Pastelowa to realizacja od Spółdzielni Mieszkaniowej "Zakoniczyn" w rozwijającej się dzielnicy Gdańska – Ujeścisko-Łostowice. W ramach projektu powstaną łącznie 322 lokale mieszkalne o metrażach wynoszących od 29 do 90 m2 z tarasami, balkonami i ogródkami. W pobliżu inwestycji znajdują się zarówno sklepy, restauracje, punkty usługowe, jak i placówki oświatowe. Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na III kwartał 2022 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Leśna Zatoka – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Leśna Zatoka

Leśna Zatoka od dewelopera Masko Invest stanowi zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Cegielnianej w Rumi. W skład inwestycji wchodzą 52 lokale mieszkalne w dwóch wariantach. Jeden z nich to mieszkania znajdujące się na dolnej kondygnacji o powierzchni ok. 67 m2 z niezależnymi ogrodami. Drugi obejmuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 121 m2 z kameralnymi balkonami. Pierwszy etap zostanie zrealizowany do stycznia 2021, ostatni natomiast planowany jest na grudzień 2021.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Bookowska 18 – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Bookowska 18

Bookowska 18 to propozycja mieszkaniowa od Monday Development składająca się z 2 budynków zlokalizowanych u zbiegu trzech ulic – Grunwaldzkiej, Szylinga i Bukowskiej. W ramach inwestycji powstanie 170 kameralnych mieszkań dostępnych w wersjach 1, 2, 3 lub 4 pokojowych. Prywatny park i atrakcyjne połączenia komunikacyjne z sercem miasta to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią prywatność i jednocześnie chcą być blisko centrum. Termin zakończenia budowy inwestycji to koniec 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Nowy Jasin – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Nowy Jasin

Nowy Jasin to projekt realizowany przez dewelopera Greenbud Development w miejscowości Swarzędz nieopodal Poznania. W pierwszym etapie budowy przewidywane jest 28 lokali mieszkalnych dostępnych w dwóch rozwiązaniach. Przyszli mieszkańcy w ofercie znajdą zarówno domy o powierzchni od około 59 do 63 m2, jak i domy o nieco większym metrażu sięgającym do około 91 m2. Każdy lokal posiada dodatkowo ogród, 2 balkony, pomieszczenie gospodarcze oraz podwójnie miejsca parkingowe w garażu lub przed budynkiem. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Esteio – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Esteio

Esteio to nowa inwestycja od Mota-Engil Real Estate mieszcząca się przy ul. Grodkowskiej na warszawskim Bemowie. W ofercie dewelopera znajdują się 124 mieszkania o metrażach wynoszących od 40 do 60 m2. Wyróżnikiem, poza nowoczesnym charakterem budynków, jest także dostępność obiektów zielonych, takich jak Park Moczydło, Park Górczewski, Park Szymańskiego, Lasek na Kole oraz bliskość miejsc sportu.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Apartamenty Home Premium – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Apartamenty Home Premium

Apartamenty Home Premium to inwestycja dewelopera Home Premium Perfect zlokalizowana w podwarszawskim miasteczku Ożarów Mazowiecki – miejscu, które zapewnia spokojne i komfortowe życie. Zielony ogród, przestronne altany i fontanny umieszczone na tarasie przeznaczonym do wspólnego użytkowania budują poczucie wspólnotowości przyszłych mieszkańców. Mogą oni również liczyć na funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania dostępne w różnych metrażach.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Osada Kolorowa – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Osada Kolorowa

Osada Kolorowa jest projektem mieszkaniowym realizowanym przez Omega Buildings, który mieści się we wrocławskiej dzielnicy Maślice. Kompleks nowoczesnych budynków w zabudowie wielorodzinnej składa się z lokali mieszkalnych o różnorodnej powierzchni – od 29 m2 do bardziej przestronnych mieszkań od 50 do nawet 123 m2. W pobliżu osiedla znajdują się tereny zielone: Las Pilczycki i Rędziński, oraz park z trasami spacerowymi i ścieżkami dla biegaczy. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Osiedle Trzy Kolory – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Osiedle Trzy Kolory

Osiedle Trzy Kolory od dewelopera 7D Development to inwestycja znajdująca się przy ul. Szkolnej w miejscowości Radwanice. Projekt wyróżnia przede wszystkim ergonomiczna i ponadczasowa forma architektoniczna i stylistka, przejawiająca się w wykończeniach oraz klatkach schodowych, które zostały zaaranżowane w kolorach symbolizujących minerały. W sprzedaży dostępne są lokale mieszkalne zarówno o mniejszych, jak i większych powierzchniach. Każde mieszkanie wzbogacone jest również o ogródek, indywidualny garaż oraz naziemne miejsce postojowe.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Poleskie Ogrody – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Poleskie Ogrody

Poleskie Ogrody od Archicom Polska to kompleks budynków trzypiętrowych realizowany w spokojnej dzielnicy Polesie, przy ul. Rąbieńskiej. Funkcjonalne mieszkania będą posiadać dobrze doświetlony aneks kuchenny, a także ogródek lub balkon, które stanowią idealne do odpoczynku przestrzenie. Położenie osiedla zapewnia bezpośrednie otoczenie terenów zielonych i infrastruktury sportowej, w tym pływalni Wodny Raj na Teofilowie oraz boiska do koszykówki.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Domy jednorodzinne w Skotnikach – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Domy jednorodzinne w Skotnikach

Domy jednorodzinne w Skotnikach to inwestycja w zabudowie wolnostojącej zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, około 3 km od miasta Łódź. W sprzedaży znajduje się kilka różnorodnych projektów, które łączy wysoka technologia budowy i niepowtarzalna architektura. Metraże zaczynają się od 110 m2, a największe powierzchnie domów sięgają do ponad 186 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Małysiaka – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Małysiaka

Inwestycja Małysiaka to nowy projekt mieszkaniowy od dewelopera Grupa Proins zlokalizowany na krakowskich Dębnikach, przy ul. Małysiaka. W skład czterokondygnacyjnych budynków wchodzą komfortowe lokale o powierzchniach od 37 do 67 m2 – te na parterze zostaną wyposażone w ogródki, natomiast mieszkania na piętrach będą posiadały balkony. Zakończenie czwartego etapu budowy planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Osiedle Jagielnia – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Osiedle Jagielnia

Osiedle Jagielnia jest inwestycją realizowaną przez dewelopera TF Investment, która znajduje się w zielonej i zacisznej miejscowości Skawina. W ramach projektu powstało 7 segmentów nowoczesnych budynków trzypiętrowych z garażem naziemnym. Bliskość Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej zapewnia mieszkańcom sprawną komunikację do najważniejszych punktów Krakowa, a okoliczna zieleń tworzy możliwości relaksu i ucieczki od hałasu dużych ośrodków miejskich. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Morenowe Wzgórze – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Morenowe Wzgórze

Morenowe Wzgórze to trzykondygnacyjny projekt mieszkaniowy powstający w sercu starej części Warszewa. Składa się z 43 funkcjonalnych lokali o szerokiej różnorodności pod względem metrażu – mieszkania są dostępne w przedziale od 28 do 96 m2, dodatkowo niektóre z nich posiadają tarasy ogrodowe lub balkony. Położenie inwestycji zapewnia poczucie ciszy i harmonii, a także szybki dostęp do infrastruktury z zapleczem oświatowym i medycznym.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Osiedle Scand House – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Scand House

Osiedle Scand House jest inwestycją Merano Invest tworzoną w myśl skandynawskiej filozofii poszukiwania sposobu na szczęśliwe życie. Zespół budynków o minimalistycznej stylistyce usytuowany jest przy ul. Miłej, w miejscowości Stargard nieopodal Szczecina. Oferta obejmuje funkcjonalne mieszkania z balkonami o powierzchniach od 29 do 69 m2. Termin realizacji budowy planowany jest na III kwartał 2020. 

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 11 grudnia 2020

Udostępnij