Inwestycja Dawna Poczta w Gdańsku – mieszkania od dewelopera Euro Styl

20 maja 2020

Autor otodom

Inwestycja Dawna Poczta w Gdańsku – mieszkania od dewelopera Euro Styl

 

Inwestycja Dawna Poczta w Gdańsku – mieszkania od dewelopera Euro Styl

Na mapie Gdańska są takie miejsca, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Bez wątpienia już wkrótce będzie można do nich zaliczyć nową inwestycję dewelopera Euro Styl – Dawną Pocztę. Osiedle, które będzie się mieścić w dzielnicy Dolny Wrzeszcz, połączy w idealną całość historię z nowoczesnością. 

Inwestycja będzie składać się z dwóch budynków: nowoczesnego obiektu oraz budynku, w którym dawniej mieściła się placówka pocztowa. Jako jedność stworzą wyjątkowe miejsce. Mieszkania będą gotowe do odbioru już w trzecim kwartale 2021 roku.  W dwupiętrowym budynku powstanie pięć 2-poziomowych loftów z dachowymi świetlikami. Lokale będą miały wysokość prawie 5,5 metra. Nabywcy sami zdecydują, czy zostawić w nich otwartą przestrzeń z jak najmniejszą liczbą ścian wydzielających poszczególne pomieszczenia, czy też ją podzielić. Inwestycję dopełnią dwa oryginalnie zaprojektowane skrzydła budynku z nadającymi lekkości przeszkleniami i loggiami, w których znajdą się 72 mieszkania. Do loftów dokupić można miejsca w garażu podziemnym, co w budynkach zabytkowych jest rzadkim luksusem – tak Dawną Pocztę przedstawia deweloper.

Piękna i spokojna okolica będzie zachęcać przyszłych mieszkańców osiedla do długich spacerów pośród zieleni. W ramach inwestycji Dawna Poczta powstanie również zielone patio ulokowane między budynkami. Charakterystyczny element tej przestrzeni będzie stanowić instalacja artystyczna autorstwa Elvina Flamingo, słynnego trójmiejskiego artysty sztuk wizualnych i wykładowcy Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W tym kameralnym i urokliwym miejscu mieszkańcy będą mogli się zrelaksować oraz miło spędzić swój wolny czas.

W Dolnym Wrzeszczu każdy znajdzie coś dla siebie. Galerie handlowe, restauracje czy punkty rekreacyjne, to idealne miejsca na spotkania towarzyskie oraz rekreację. Do odkrycia jest wiele nietuzinkowych, pełnych charakteru miejsc, jak na przykład zabytkowy Park Kuźniczki czy lokalna palarnia kawy, które nadają tej okolicy wyjątkowego klimatu.  

Dzielnica, w której powstaje inwestycja, jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych pozwala na szybki dojazd nad morze czy do Śródmieścia. Dużym atutem umożliwiającym wygodne podróżowanie jest również niedaleka odległość od dworca kolejowego SKM, PKM i PKP. Można więc śmiało stwierdzić, że Dawna Poczta spełni oczekiwania zarówno osób, które cenią sobie spokój, jak i tych, którzy żyją na wysokich obrotach.

Euro Styl to wiodący deweloper na trójmiejskim rynku, który realizuje inwestycje na terenie Gdańska, Gdyni, Pogórza oraz Rumi. Od blisko trzech lat Euro Styl jest częścią Grupy Kapitałowej Dom Development – jednego z największych i najdłużej działających na rynku polskim dewelopera. Takie zestawienie sił to gwarancja najwyższej jakości.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ DAWNA POCZTA W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 25 maja 2020

Udostępnij