Pod nazwą Meritum kryje się trzykondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z gustownym, mansardowym dachem i ładną, lekką elewacją wzbogaconą o elementy ze szlachetnego drewna. Budowę już rozpoczęto, ruszyła także sprzedaż pierwszych lokali. – Ulica Antygony, przy której powstanie Meritum, to świetnie skomunikowane miejsce, z łatwym dostępem do głównych arterii drogowych naszej dzielnicy oraz całego Trójmiasta, w tym trójmiejskiej obwodnicy. Meritum to doskonałe miejsce zwłaszcza dla osób aktywnych. Zaledwie 300 metrów stąd położony jest piękny park z rozbudowaną siłownią miejską. To miejsce idealnie nadaje się do codziennej aktywności sportowej! – zachwala nową inwestycję Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań firmy Pomorskie Domy.

Jak już wspominaliśmy, w budynku powstaną 32 mieszkania o powierzchniach między 25 a 63 m2 – począwszy od wygodnych kawalerek, aż po duże, trzypokojowe mieszkania z przestronnymi balkonami. Na parterze – oferta mieszkań ze słonecznymi ogrodami. Meritum wyposażony będzie w praktyczną halę garażową, dodatkowo przed budynkiem powstaną parkingi zewnętrze (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców). Inwestor przygotuje też kilkadziesiąt komórek lokatorskich. – Na szczególną uwagę zasługują klatki schodowe w Meritum. Zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, a do ich wykonania wykorzystane zostaną markowe materiały budowlane – wylicza zalety projektu Dariusz Malottke.

Warto jeszcze wspomnieć o samej Osowej – ta prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska zyskuje z każdym rokiem coraz więcej zalet. Świetnie rozwija się tu infrastruktura miejska, zapewniając mieszkańcom łatwy dostęp do licznych przedszkoli i szkół. Nie brak tu centrów handlowych, na terenie Osowej dostępna jest też przychodnia zdrowia, komisariat policji i liczne sale sportowe, w tym – hala do gry w squash’a oraz profesjonalna siłownia. Dodajmy jeszcze, że dzielnica położona jest nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz dwóch pięknych jezior.

Szczegóły oferty Meritum dostępne są już na stronie internetowej dewelopera. Inwestor zapewnia, że inwestycja będzie gotowa do końca II kwartału 2018 roku.

 

ZNAJDŹ MIESZKANIA W GDAŃSKU W OTODOM