EGO i Trevo od gdańskiego dewelopera

30 kwietnia 2020

Autor otodom

EGO i Trevo od gdańskiego dewelopera

Lokalny inwestor, firma Pomorskie Domy, rozpoczął realizację dwóch nowych projektów deweloperskich – kameralnej inwestycji mieszkaniowej w gdańskiej Osowej i stylowych domów miejskich w dzielnicy Łostowice.

Trevo, który powstaje przy ulicy Homera, to już kolejny budynek realizowany przez „Pomorskie” w Gdańsku Osowej – wcześniej firma przygotowała tu m.in. osiedle Botanika, inwestycję Admiral, Meritum, Premio czy dwa kameralne budynki przy Centaura. Cieszymy się, że znów możemy budować mieszkania w tej dzielnicy, jesteśmy z nią silnie związani – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Budowa Trevo już trwa, deweloper rozpoczął już także sprzedaż nowych mieszkań. – We wrześniu przyszłego roku przy ulicy Homera stanie trzykondygnacyjny budynek z kilkudziesięcioma wygodnymi mieszkaniami o powierzchniach między 33-74 m2. W ofercie dostępne są  2- i 3-pokojowe mieszkania o bardzo funkcjonalnych układach. Jak zawsze w naszych inwestycjach, do mieszkań parterowych przypisane są zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższej kondygnacji posiada słoneczny balkon – wylicza kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

W budynku przygotowana zostanie duża hala garażowa, komórki lokatorskie, a do dyspozycji mieszkańców będą dwie nowoczesne windy. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany. – Projekt powstaje w dobrze skomunikowanej części dzielnicy, co jest z pewnością dużą zaletą Trevo. Blisko stąd zwłaszcza do trójmiejskiej Obwodnicy, co gwarantuje sprawną komunikację praktycznie z całym Trójmiastem. Dzięki temu tu po prostu będzie się wygodnie mieszać – mówi Dariusz Malottke.

Nie mniej ciekawe wydaje się osiedle domów miejskich Ego, które Pomorskie Domy budują w południowej części Gdańska. Ego to kameralne osiedle miejskich domów jednorodzinnych, które budujemy przy ulicy Wielkopolskiej. W ramach I etapu wybudujemy sześć dwukondygnacyjnych budynków, po 150,5 m2 każdy. Sercem każdego domu będzie przestronny salon o powierzchni 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Na piętrze zaprojektowaliśmy z kolei cztery ustawne sypialnie, bardzo dużą łazienkę i osobną toaletę – wylicza szef sprzedaży Pomorskich Domów.

Każdy dom Ego będzie wyposażony w wygodny garaż, ogród, własną pralnię i praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Teren wokół każdego budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany, podobnie jak cały teren inwestycji. – Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowaliśmy na I kwartał 2021 roku. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej oraz oczywiście w serwisie otodom.pl – dodaje Dariusz Malottke.

SPRAWDŹ INWESTYCJE POMORSKIE DOMY W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 30 kwietnia 2020

Udostępnij