Domy na Polanie – zamieszkaj blisko przyrody w podkrakowskich Wołowicach

23 grudnia 2020

Autor otodom

Domy na Polanie – zamieszkaj blisko przyrody w podkrakowskich Wołowicach

Malowniczy krajobraz, przyroda na wyciągnięcie ręki i najwyższej jakości materiały na rynku deweloperskim to synonimy inwestycji Domy na Polanie realizowanej przez dewelopera Future Development Company. Osiedle domów jednorodzinnych w kameralnych Wołowicach zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od granicy Krakowa i stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących odpoczynku i spokoju wśród rozciągających się dookoła terenów zieleni.

Poznaj inwestycję Domy na Polanie

Domy na Polanie to inwestycja obejmująca w pierwszym etapie 6 budynków jednorodzinnych zaprojektowanych w myśl klasycznego i jednocześnie eleganckiego stylu, który harmonicznie współgra z zielonym otoczeniem. Każdy z domów wolnostojących charakteryzuje się metrażem wynoszącym ponad 130 m2 wraz z 6 arową działką umożliwiającą wypoczynek na świeżym powietrzu. Atrybuty inwestycji to również funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przemyślana kompozycja wnętrz oraz elastyczność przejawiająca się w możliwości zmiany aranżacji ścian działowych na etapie budowy. Poza salonem z przestronną jadalnią, widną kuchnią, pokojem dziennym oraz łazienką na parterze znajduje się także spiżarnia, natomiast piętro budynku składa się z 3 słonecznych pokoi, drugiej łazienki oraz miejsca z przeznaczeniem na garderobę.  

Domy na Polanie II

Zieleń i relaks dla szukających własnego miejsca

Osiedle kameralnych domów położone jest w miejscowości Wołowice, nieopodal Krakowa, w otoczeniu Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dzięki takiej lokalizacji Domy na Polanie zapewniają nie tylko malowniczy widok zza okna na roztaczające pasma zieleni, lecz również dostęp do rozbudowanej infrastruktury i sprawną komunikację z krakowskimi dzielnicami od strony południowo-zachodniej. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz ośrodki edukacyjne, zarówno szkoły, jak i przedszkola. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się niezależną przestrzenią otoczoną przyrodą oraz wszystkimi dogodnościami związanymi z codziennym życiem.

Wysoki standard i technologia 

Wyróżnikiem Domów na Polanie jest przede wszystkim zastosowanie materiałów o najwyższej jakości na rynku deweloperskim oraz czerpanie z nowych technologii, co daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, aspektu ważnego również z perspektywy przyszłości. Do ścian murowanych wykorzystywany jest pustak szlifowany – pochodzący wyłącznie z naturalnych surowców, który zapewnia ciepło oraz stabilną wilgotność powietrza. Deweloper zadbał także o energooszczędność budynku i ochronę mieszkańców przez wdrożenie systemu alarmowego i ogrodzenie terenu osiedla. Zakończenie etapu inwestycji planowane jest na II kwartał 2021. 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ DOMY NA POLANIE W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 23 grudnia 2020

Udostępnij