Zaledwie 14 mieszkań usytuowanych na 3 piętrach, 16 miejsc postojowych ulokowanych na platformach, 9 komórek lokatorskich, wspólna wózkownia oraz lokal użytkowy usytuowany na poziomie 0, cichobieżna winda – tak w skrócie przedstawia się struktura inwestycji.

Zróżnicowane metraże mieszkań (od 32 do 101 mkw., z przewagą pozycji 42,44 i 46 mkw.) sprawiają, że oferta jest idealna nie tylko dla klientów szukających miejsca do zamieszkania, ale również dla tych, którzy rozglądają się za ofertami atrakcyjnymi w perspektywie inwestycyjnej.

Układy apartamentów zaaranżowane zostały z myślą o optymalizacji funkcjonalności.

Wysokość mieszkań (ok. 275 cm) oraz okien (ok. 190 cm) gwarantować będzie zwiększenie komfortu, poczucia przestrzeni oraz doświetlenia apartamentów.

Nowoczesna, elegancka forma (jasna, stonowana kolorystyka, elementy szklane na elewacji budynku, wykorzystanie betonu architektonicznego) oraz starannie dobrane materiały budują ekskluzywną jakość Bronowickiej 65.

Położenie budynku w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa pozwala na pełne korzystanie z oferty edukacyjnej (w bezpośredniej bliskości znajdują się szkoły, przedszkola, Uniwersytet Pedagogiczny, dobre połączenie m.in. z AGH), handlowej (duża ilość sklepów oraz usług, zaledwie 1,9 km dzieli inwestycję od większych Galerii Bronowice, Castoramy, Ikei), rekreacyjnej (niecałe 3 km do Błoń i Parku Jordana) oraz kulturalnej i rozrywkowej (niewiele ponad 3 km do Rynku Głównego).

Przemieszczenie się do ścisłego centrum zajmie klientom kilka minut (tuż obok znajduje się przystanek MPK, z którego kursuje kilka linii tramwajowych).

Lokalizacja gwarantuje nie tylko sprawną komunikację z różnymi częściami miasta, ale również sprawny dojazd do obwodnicy Krakowa oraz do autostrady A4.

Biorąc pod uwagę deficytowość tego typu inwestycji na rynku (tak kameralnych i tak atrakcyjnie położonych), niewątpliwie Bronowicka 65 jest szczególnym miejscem na mapie krakowskich inwestycji.

Realizacja przedsięwzięcia zaplanowana jest na IV kwartał 2019 roku. Inwestorem jest spółka WBP Management, zaś za wykonanie projektu odpowiada firma WB Projekt, mająca wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie inwestycji budowlanych. Sprzedaż prowadzi renomowana agencja nieruchomości Grupa Nieruchomości Kraków.

 

SPRAWDŹ W OTODOM APARTAMENTY W INWESTYCJI BRONOWICKA 65