Inwestycja Bosa 7 powstaje w Poznaniu niedaleko ulicy Głogowskiej między Górczynem a Grunwaldem. Na projekt składa się 27 mieszkań z balkonami lub loggiami oraz jeden lokal usługowy. Będą to funkcjonalnie zaprojektowane kawalerki oraz dwu-, trzy- i pięciopokojowe lokale. Co istotne, ponad 100-metrowe powierzchnie zostały tak przygotowane, by można je zaaranżować na trzy niezależne lokale – każdy z odrębną łazienką i aneksem kuchennym. Dodatkowo w czteropiętrowym budynku postanie podziemna hala garażowa z 31 miejscami postojowymi oraz winda. – Wygoda przyszłych mieszkańców jest dla nas kwestią priorytetową, a dodatkowo pamiętamy też o komforcie osób niepełnosprawnych, które mogą znaleźć tutaj swoje cztery kąty – mówi Marek Smogór, prezes Quadro Developement. 

Budowa przy Bosej 7 już trwa. Aktualnie toczą się prace w zakresie przygotowań terenu pod wylanie fundamentów, powstają zbrojenia, a już wkrótce postawiony zostanie żuraw i budynek będzie piął się w górę. Zgodnie z założonym harmonogramem pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do własnych M w I kwartale 2020 roku. 

 

 

Inwestycja Bosa 7 jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Do serca Poznania można dotrzeć w zaledwie 15 minut. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, rekreacyjne, jak i punkty usługowo-handlowe. Na wyciągnięcie ręki znajdują się nie tylko piekarnie, cukiernie, ale także restauracja, pizzeria czy popularne markety. Tuż przy projekcie mieści się też szkoła podstawowa i przedszkole (w rankingu przedszkoli 2018 roku plasujące się w pierwszej dziesiątce placówek), co z pewnością zadowoli rodziców.

Quadro Developement równocześnie prowadzi jeszcze jeden projekt mieszkaniowy. Poza Bosą 7 w sprzedaży znajduje się Sielska 14, inwestycja również zlokalizowana niedaleko ulicy Głogowskiej, w ramach której powstaną 22 mieszkania o powierzchni od 34 do 102 mkw.

 

SPRAWDŹ INWESTYCJĘ BOSA 7 W OTODOM