Apartamentowiec Navio już gotowy!

30 kwietnia 2020

Autor otodom

Apartamentowiec Navio już gotowy!


W gdańskim Brzeźnie stanął nowy trzykondygnacyjny budynek apartamentowy. Inwestor – firma Pomorskie Domy – zrealizował tę inwestycję w ekspresowym tempie.

Budowa Navio rozpoczęła się w kwietniu ubiegłego roku, a niespełna 11 miesięcy później inwestor otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku. – Udało nam się wykonać wszystkie prace budowlane zgodnie z przyjętym pierwotnie harmonogramem, który rzeczywiście był bardzo napięty. Mimo to, przygotowaliśmy Navio zgodnie z planem – mówi Dariusz Malottke, szef sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


W budynku powstały łącznie 24 wygodne apartamenty, w tym – lokale z tarasami widokowymi i wygodne lokale z zielonymi ogrodami. Dla większej wygody mieszkańców Navio inwestor przygotował pod budynkiem halę garażową, a także zewnętrzne miejsca parkingowe. Duże wrażenie robi dwustronna, przeszklona winda, nie bez znaczenia jest też uroda całego tego projektu – dobrze zaprojektowana bryła Navio została ozdobiona została szlachetnym drewnem. Jak podkreśla przedstawiciel inwestora, niezwykle starannie zaprojektowane zostały także wnętrza budynku. – Wystrój klatki schodowej nawiązuje stylistyką do dalekomorskich wypraw. Na każdym etapie dokładaliśmy starań, by Navio wyróżniało się na tle innych tego typu budynków i myślę, że nam się to udało – mówi Dariusz Malottke.

Dodajmy jeszcze, że sprzedaż apartamentów w Navio została już praktycznie zakończona – w ofercie pozostał już tylko jeden lokal. – Apartament nr 1 to ustawny, 60-metrowy lokal ze słonecznym ogrodem, z południowo-wschodnią ekspozycją. Centralnym miejscem jest tu duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym. To właśnie z tego pomieszczenia można wyjść do 80-metrowego ogrodu! Nie trzeba dodawać, że taki piękny ogród to wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek – dodaje kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Szczegóły dotyczące ostatniego wolnego apartamentu Navio dostępne są na stronie internetowej dewelopera oraz w serwisie Otodom.

SPRAWDŹ APARTAMENT NAVIO W OTODOM

Artykuł zaktualizowany: 30 kwietnia 2020

Udostępnij