Inwestycje miesiąca w Otodom – Marzec 2021

27 kwietnia 2021

Autor otodom

Inwestycje miesiąca w Otodom – Marzec 2021

Inwestycje Miesiąca to zestawienie najpopularniejszych inwestycji opublikowanych w Otodom z 7 głównych miast Polski (Poznań, Kraków, Szczecin, Trójmiasto, Łódź, Warszawa i Wrocław). Zestawienie zostało wzbogacone o nową kategorię, która uwzględnia miejscowości znajdujące się w powiatach okalających wyżej wspomniane miasta. Projekty deweloperskie wyłoniliśmy w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich zainteresowanie ogłoszeniami w ciągu marca. 

Zajezdnia Wrzeszcz – Inwestycja Miesiąca w Trójmieście

Zajezdnia Wrzeszcz

Zajezdnia Wrzeszcz to nowa inwestycja od dewelopera ROBYG realizowana w Gdańsku pomiędzy dzielnicami Wrzeszcz i Zaspa. Wyróżnikiem projektu jest atrakcyjna lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury drogowej i położenie blisko morza oraz centrum. W architekturze Zajezdni Wrzeszcz dominuje industrialny styl, a także wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi. Mieszkańcy mogą również liczyć na całodobowy monitoring oraz rozwiązania SMART– inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska

Osiedle Bolszewo – Inwestycja Miesiąca w okolicach Trójmiasta

Osiedle Bolszewo

Osiedle Bolszewo to nowa propozycja mieszkaniowa od dewelopera Orlex mieszcząca się w Bolszewie, cichej i spokojnej okolicy w regionie kaszubskim. W ofercie dostępne są funkcjonalne lokale charakteryzujące się solidnym wykonaniem oraz komfortowym rozplanowaniem pomieszczeń. Dodatkowo każdy właściciel będzie mógł cieszyć się własnym kawałkiem natury w postaci przydomowego ogródka lub balkonu. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Gdańska i okolic

Polanka Niemena – Inwestycja Miesiąca w Poznaniu

Polanka Niemena

Polanka Niemena to nowe osiedle od Budimex Nieruchomości, które obejmuje zarówno małe mieszkania, jak i przestronne 5 pokojowe apartamenty. Dostępne w inwestycji metraże sięgają od 31 do ponad 100 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon, loggię lub taras, natomiast lokale na parterze posiadają ogródki. Osiedle charakteryzuje również dobrze rozwinięta infrastruktura i bliskość centrum. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania

Osiedle Poznańskie – Inwestycja Miesiąca w okolicach Poznania 

Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie to inwestycja zlokalizowana na południe od Poznania w miejscowości Czapury. W ofercie dewelopera znajdują się kawalerki oraz lokale mieszkalne w układzie 2, 3 lub 4 pokojowym. Położenie osiedla zapewnia sąsiedztwo lasu oraz placu zabaw, a panująca w okolicy cisza i spokój sprawiają, że jest to rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi. Termin zakończenia kolejnych etapów inwestycji to IV kwartał 2020 roku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Poznania i okolic

Nowa Grochowska – Inwestycja Miesiąca w Warszawie

Nowa Grochowska

Nowa Grochowska od dewelopera ATAL S.A. to inwestycja mieszcząca się w pobliżu ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. W ofercie dostępne są 158 nowoczesne lokale, w tym 109 kawalerek oraz 49 mikroapartamentów w układzie dwupokojowym. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z części wspólnych inwestycji, przestronnego lobby znajdującego się na parterze oraz tarasu widokowego na dachu budynku.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy

Osiedle w Łajskach – Inwestycja Miesiąca w okolicach Warszawy

Stylowe Domy

Osiedle w Łajskach od dewelopera Stylowe Domy to inwestycja o podwyższonym standardzie zlokalizowana w cichej okolicy, nieopodal lasu, przy ulicy Leśnej. W jej skład wchodzi 15 domów o powierzchni 164 m2 wraz z dwustanowiskowym garażem, którego metraż wynosi 33 m2. Kameralne budownictwo zapewnia bliskość terenów zielonych, a także szybki dojazd do centrum Warszawy i bezpośrednie sąsiedztwo przystanku autobusowego. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Warszawy i okolic

Osada Kolorowa – Inwestycja Miesiąca we Wrocławiu

Osada Kolorowa

Osada Kolorowa to nowy projekt mieszkaniowy dewelopera Omega Buildings, który powstaje na Wrocławskich Maślicach. Nowoczesna zabudowa wielorodzinna obejmuje lokale mieszkalne o różnorodnej powierzchni – zarówno te o niewielkim metrażu (ok. 29 m2), jak i większe przestrzenie od 50 m2 do nawet 123 m2. Nieopodal inwestycji zlokalizowane są tereny zielone: Las Pilczycki i Rędziński, a także park, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością natury, dostępem do ścieżek dla biegaczy oraz możliwością korzystania z tras spacerowych.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia

Villa Hampton – Inwestycja Miesiąca w okolicach Wrocławia

Villa Hampton

Villa Hampton od dewelopera Povas to inwestycja zlokalizowana w miejscowości Tyniec Mały niedaleko Wrocławia – w cichej i otoczonej zielenią okolicy z widokiem na Górę Ślęża. Projekt charakteryzuje się ekskluzywnym i nowoczesnym stylem z dbałością o wysoką jakość materiałów. W ofercie znajdują się domy parterowe i domy piętrowe w metrażach od 144,5 do 182,8 m2 ze słonecznymi ogrodami i dużymi tarasami. Planowany termin realizacji inwestycji to maj 2022.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Wrocławia i okolic

Hyrna – Inwestycja Miesiąca w Łodzi

Hyrna

Inwestycja Hyrna to nowy projekt od Ams Grupa Inwestycyjna mieszczący się w łódzkiej dzielnicy Widzew. Lokalizacja nieruchomości zapewnia nie tylko ciszę i spokój, lecz jednocześnie komfortowy dojazd do centrum Łodzi. Docelowo na osiedlu powstaną budynki o niskiej zabudowie, które cechują się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi

Domy jednorodzinne w Skotnikach – Inwestycja Miesiąca w okolicach Łodzi

Domy w Skotnikach

Domy jednorodzinne w Skotnikach to inwestycja w zabudowie wolnostojącej zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, około 3 km od miasta Łódź. W sprzedaży znajduje się kilka różnorodnych projektów, które łączy wysoka technologia budowy i niepowtarzalna architektura. Metraże zaczynają się od 110 m2, a największe powierzchnie domów sięgają do ponad 186 m2.

Sprawdź pozostałe inwestycje z Łodzi i okolic

Słoneczne Miasteczko – Inwestycja Miesiąca w Krakowie

Słoneczne Miasteczko

Słoneczne Miasteczko od Develia to nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części Krakowa, przy ulicy Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W sprzedaży dostępne będą lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach wynoszących od 26 do 87 m2, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w balkon lub taras. Wśród atutów inwestycji deweloper podkreśla uruchomienie szybkiej kolei aglomeracyjnej oraz bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa

Aleja Zbożowa – Inwestycja Miesiąca w okolicach Krakowa

Aleja Zbożowa

Aleja Zbożowa od WBG Development to wolnostojące budynki wielorodzinne powstające w miejscowości Wieliczka, poza ścisłym centrum miasta i w sąsiedztwie przyrody. Inwestycja została zaprojektowana w eleganckim i nowoczesnym stylu z perspektywą przestrzeni, a w jej skład wchodzą funkcjonalne lokale z ogródkami i balkonami. Termin realizacji projektu planowany jest na II kwartał 2022. 

Sprawdź pozostałe inwestycje z Krakowa i okolic

Aloha Residence – Inwestycja Miesiąca w Szczecina

Aloha Residence

Aloha Residence od Asset Investment to inwestycja z segmentu premium obejmująca ekskluzywne penthousy z prywatną windą, tarasem na dachu i widokiem na panoramę miasta. Inspirowany amerykańskim, wielkomiejskim stylem życia obiekt oferuje najwyższy standard apartamentowców oraz szereg udogodnień takich, jak stacja ładowania samochodów elektrycznych, restauracja z usługą room service oraz strefa spa. Przewidywany termin zakończenia realizacji to I kwartał 2022.

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina

Osiedle Scand House – Inwestycja Miesiąca w okolicach Szczecina

Scand House

Osiedle Scand House jest inwestycją Merano Invest tworzoną w myśl skandynawskiej filozofii poszukiwania sposobu na szczęśliwe życie. Zespół budynków o minimalistycznej stylistyce usytuowany jest przy ul. Miłej, w miejscowości Stargard nieopodal Szczecina. W ofercie dostępne są funkcjonalne mieszkania z balkonami o powierzchniach od 29 do 86 m2. 

Sprawdź pozostałe inwestycje ze Szczecina i okolic

Artykuł zaktualizowany: 29 kwietnia 2021

Udostępnij