Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Warszawianka
Zielone Ogrody
Zielone Ogrody

Zielone Ogrody

ceny od 6 694 zł/m²
Lokalizacja
ul. Ogrodowa, Warszawianka, Lesznowola, piaseczyński, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2024
Dostępne lokale
4 /4

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2023
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
118.21 - 118.21 m²
Wysokość pomieszczeń
270 - 270 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras

Opis

Zielone Ogrody to kameralne osiedle, które łączy w sobie urok spokojnej okolicy z wygodą dostępu do miejskich udogodnień. Każdy dom na naszym osiedlu został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, a jednocześnie z szacunkiem dla otaczającej go natury.

Inwestycja składa się z 2 budynków, a w każdym z nich znajdują się dwa lokale z prywatnym ogródkiem oraz garażem.

Inwestycja Zielone Ogrody mieści się w miejscowości Stefanowo, położonej na południe od Warszawy. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą. Dojedziemy do niej drogą krajową nr 7 lub korzystając z nowego odcinka trasy S7.

Osiedle Zielone Ogrody jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co stanowi nieocenioną zaletę dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Bliskość natury pozwala na codzienne spacery, bieganie czy jazdę na rowerze po malowniczych ścieżkach, a także na obserwację dzikiej przyrody i sezonowe zmiany krajobrazu.

To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, a także dla osób starszych, które cenią sobie spokój i bliskość natury.

Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w zasięgu ręki. Czy to sklepy spożywcze, apteki, punkty usługowe, czy placówki oświatowe – wszystko znajduje się w niewielkiej odległości od Twojego domu.

Dzięki temu codzienne zakupy czy załatwianie spraw nie wymaga długich podróży, a więcej czasu możesz spędzić na relaksie w swoim domu lub ogrodzie.

Nasze domy są wyposażone w pompę ciepła i system rekuperacji, co gwarantuje optymalne wykorzystanie energii oraz zapewnia świeże oraz zdrowe powietrze w pomieszczeniach. Domy posiadają ogrzewanie podłogowe zarówno na parterze, jak i na piętrze.

Bezpieczeństwo i wygoda są dla nas priorytetem. Z tego powodu każdy dom wyposażony jest w bramę oraz drzwi garażowe sterowane na pilota, co ułatwia codzienne funkcjonowanie. Drzwi wejściowe posiadają szyfrator, co zapewnia dodatkowe zabezpieczenie i wygodę.

Przyszli mieszkańcy w swoich domach znajdą instalację gotową do zamontowania paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo skuteczną izolację zapewniają okna 3-szybowe, 5-komorowe.

Zapraszam do kontaktu

Kamil Zagórski
Ogłoszenie dewelopera
Kamil Zagórski
726

Więcej ogłoszeń od KZ Development Sp.z.o.o