Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
Świnoujście
ul. Nowokarsiborska
Zielona Przystań
Zielona Przystań

Zielona Przystań

Zapytaj o cenę
assethome - Świnoujście - Przedstawiciel Dewelopera
Lokalizacja
ul. Nowokarsiborska , Świnoujście, Świnoujście
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2025
Dostępne lokale
58 /67

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Zielona Przystań, nowoczesne osiedle w otoczeniu zieleni

Powstająca inwestycja Zielona Przystań jest zaprojektowana z dbałością o estetykę i funkcjonalność oraz dużą ilością otaczającej zieleni. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których przewidziano mieszkania 2-4 pokojowe idealne dla singli, par, rodzin, jako mieszkanie wakacyjne lub do wynajmu.

Mieszkania, w których szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń oraz ich nasłonecznienie.

Standard deweloperski umożliwia swobodną aranżację wnętrz dostosowaną do własnych potrzeb oraz poczucia estetyki. Do mieszkań przynależą przestronne balkony, a na najwyższym piętrze przewidziano duże komfortowe tarasy. Na parterze budynku dostępne są również lokale z ogródkami.

Pomiędzy budynkami znajdować się będzie wewnętrzny zielony dziedziniec oraz plac zabaw dla najmłodszych. Dla wygody mieszkańców przewidziano naziemne miejsca postojowe oraz miejsca w podziemnej hali garażowej. Dostępne będą również komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring na terenie osiedla.

Atuty Inwestycji

  • Zielone otoczenie
  • Mieszkania z balkonami lub tarasami
  • Komórki lokatorskie
  • Mieszkania z ogródkami
  • Garaż podziemny oraz miejsca postojowe
  • Całodobowy monitoring
  • Liczne trasy rowerowe
  • Lokalizacja przy głównej drodze prowadzącej do tunelu

Lokalizacja

Inwestycja Zielona Przystań jest doskonale skomunikowana, znajduję się blisko głównej drogi prowadzącej do tunelu pod Świną, oraz w odległości 5min od dwóch przepraw promowych (Warszów lub Karsibór). Zaletą lokalizacji jest także bliskość przejścia granicznego Garz, jeziora Wolgastsee oraz bardzo dobrze rozbudowana siec dróg rowerowych, prowadzących do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc.

W okolicy znajduję się przystanek autobusowy, dyskonty spożywcze, stacja paliw, ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci przy ul. Grunwaldzkiej, Hala sportowa z basenem miejskim i ścianką. Okolica jest spokojna i cicha, idealna na zamieszkanie i wypoczynek.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
600

Więcej ogłoszeń od assethome - Świnoujście - Przedstawiciel Dewelopera