Wróć
Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Czechów
al. Spółdzielczości Pracy 36Zeus Apartments mini apartamenty pod klucz
Zeus Apartments mini apartamenty pod klucz

Zeus Apartments mini apartamenty pod klucz

ceny od 12 400 zł/m²
Lokalizacja
Lublin, Czechów, al. Spółdzielczości Pracy 36
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
18

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2021
Liczba kondygnacji
15
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
20.46 - 49 m²
Nieruchomości w inwestycji
346
Wysokość pomieszczeń
- 262 cm
Bezpieczeństwo
monitoring, ochrona, czujnik dymu
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Przestrzeń dodatkowa
balkon, piwnica, pomieszczenie na rowery, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Opis inwestycji

Zeus Apartments to wyjątkowy produkt inwestycyjny o prestiżowym charakterze, doskonale zlokalizowany, oferujący mini apartamenty w atrakcyjnych metrażach od 20 do 49m2. Lokale zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno długo-, jak i krótkoterminowym. Unikatowe, małe metraże sprawiają, że wystarczy niewielki kapitał aby uzyskać wymierną stopę zwrotu. Przy tego typu lokalach, możliwe jest odliczenie podatku VAT i dokonanie odpisów amortyzacyjnych po spełnieniu przesłanek ustawowych.

Lokalizacja w Lublinie

Inwestycję wyróżnia wyjątkowe położenie, gwarantujące łatwy dojazd do ścisłego centrum miasta oraz wszystkich lubelskich uczelni. Dobrą komunikację zapewnia pobliski węzeł drogowy obwodnicy Lublina, która łączy miasto z drogami szybkiego ruchu w kierunku Warszawy, Krakowa (via Rzeszów) oraz z lotniskiem Airport Lublin. W pobliżu znajduje się największa w Lublinie galeria handlowa Olimp, która jest idealnym miejscem na codzienne zakupy a także posiada najszerszą ofertę gastronomiczno-rozrywkową w mieście.

Wykończone pod klucz, unikalny model biznesowy

Każdy lokal jest wykonany pod klucz w jednym z trzech standardów. Jedną z głównych zalet Zeus Apartments jest ograniczona konieczność angażowania się w przygotowanie nieruchomości do najmu i późniejsze nim zarządzanie. W przypadku decyzji o samodzielnym poszukiwaniu najemców, można będzie zlecić ich bieżącą obsługę pracującej 24h na dobę recepcji.

Odwiedź showroom inwestycji Zeus Apartments

Odwiedzając biuro sprzedaży i salon pokazowy w Galerii Olimp już teraz można zobaczyć jak urządzone zostaną mini apartamenty. Przyjdź i sprawdź standardy wykończenia łazienek i pokoi w nowo powstającej inwestycji Zeus Apartments. Zachęcamy do wizyty w biurze sprzedaży, zapraszamy na prezentację makiety inwestycji oraz rozmowę z naszymi doradcami!

Deweloper

Transhurt Sp. z o.o. to ponad 25 lat doświadczenia na rynku lubelskim. Spółka jest właścicielem, zarządcą i administratorem Galerii Olimp – pierwszego i jednocześnie największego na Lubelszczyźnie centrum handlowego funkcjonującego od 2000 roku. Starannie przemyślana wizja i solidne podstawy biznesowe podejmowanych przez Dewelopera przedsięwzięć gwarantują bezpieczeństwo i pewność inwestycji.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Transhurt Sp. z o.o.