Inwestycja deweloperska
mazowieckie
piaseczyński
Kąty
Zaciszne Kąty
Zaciszne Kąty

Zaciszne Kąty

ceny od 6 000 zł/m²
Lokalizacja
Kąty, piaseczyński, mazowieckie
Typ nieruchomości
domy
Dostępne lokale
6 /20

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
87 - 172 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

II etap inwestycji

O inwestycji:

Budynki w Zacisznych Kątach powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych technologii. Zadbano o doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Projekt wyróżnia się ponadczasową estetyką. W funkcjonalnych wnętrzach maksymalnie wykorzystano powierzchnię, dzięki czemu każdy domownik znajdzie prywatną przestrzeń, dopasowaną do swoich potrzeb.

W cenie lokali są indywidualne ogrody o powierzchniach od 87 do 172 m². To przestrzenie doskonałe do odpoczynku po pracy, zabaw z dziećmi, spotkań z rodziną i znajomymi czy uprawy roślin. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego.

Do lokali poprowadzono światłowód, zapewniający szybkie łącze internetowe. Zaciszne Kąty to znakomity wybór dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi, które chcą korzystać z uroków prywatnego ogrodu, odpoczywać w komfortowych wnętrzach i pełnymi garściami czerpać ze zdrowego klimatu okolicy.

Funkcjonalne poddasze

Oprócz parteru i piętra, domy mają również poddasze, które można wykorzystać jako przestrzeń do przechowywania domowego wyposażenia lub zaaranżować tam np. gabinet do pracy.

Słoneczna aranżacja

Dzięki dużym przeszkleniom i dobrze zaprojektowanym pomieszczeniom, wnętrza domów są pełne naturalnego światła o każdej porze dnia.

Wysoki standard

Domy wyróżniają się architekturą, łączącą estetykę z rozwiązaniami, które gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wnętrz.

O lokalizacji:

Inwestycja zlokalizowana jest w Kątach przy ul. Zacisznej. To niewielka miejscowość, sąsiadująca m.in. z Górą Kalwarią, Piasecznem i Konstancinem-Jeziorna. Wykorzystując bliskość tych miast, można komfortowo załatwić wiele codziennych spraw, zrobić zakupy dla całej rodziny oraz skorzystać z bogatej oferty kulturalnej i gastronomicznej. Z osiedla do centrum Warszawy są 32 km.

Bardzo dużą zaletą lokalizacji Zacisznych Kątów jest bliskość natury. Niedaleko znajduje się Chojnowski Park Krajobrazowy z bogatą fauną i florą, a także atrakcyjnymi ścieżkami dydaktycznymi dla spacerowiczów oraz rowerzystów. W pobliżu znajdują się liczne rezerwaty i pomniki przyrody.

O inwestorze:

Naszym celem jest budowanie nieruchomości, które stają się dla klientów tym jedynym, prawdziwym domem. Podczas realizacji każdego projektu zwracamy uwagę przede wszystkim na indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. Stawiamy na funkcjonalność, wygodę oraz estetykę zarówno samych obiektów, jak i ich wnętrz. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, wiedzy, a także doświadczenia najlepszych branżowych specjalistów. Robimy to po to, aby spełnić marzenia wielu osób o własnym idealnym domu.

Zapraszam do kontaktu

Łukasz Branewski
Ogłoszenie dewelopera
517

Więcej ogłoszeń od PB INVESTS Sp. z.o.o