Для України
Wróć
Wymarzony adres - Inwestycja Bronowicka 5

Wymarzony adres - Inwestycja Bronowicka 5

ceny od 11 000 zł/m²
Lokalizacja
Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2021
Dostępne lokale
0 /41

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2020
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
37 - 95 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
monitoring, czujnik dymu
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

Budynek został zaprojektowany z dużą dbałością o detale, estetykę elewacji i części wspólnych oraz wysoki standard i dobór materiałów zapewniających wysoką trwałość w użytkowaniu. Z myślą o przyszłych mieszkańcach zaplanowaliśmy komfortowe, doskonale doświetlone mieszkania z funkcjonalnie zaplanowaną przestrzenią. W szerokiej gamie metraży od 37 m2 do 95 m2 przewidzieliśmy zarówno małe dwupokojowe mieszkania jak i większe trzy i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiada balkon, a mieszkania na parterze ogródek. Dla wygody mieszkańców przy wejściu do budynku zlokalizowana będzie recepcja, a komfortową komunikację między kondygnacjami zapewni cichobieżna winda.

Lokalizacja

Jednym z niezaprzeczalnych atutów prezentowanej inwestycji jest doskonała lokalizacja. W jej bliskim sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe i wszelkiego rodzaju usługi. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno bliskość placówek handlowych (Galeria Bronowice, IKEA, Castorama) jak i miejsc wypoczynku czy aktywności fizycznej (Błonia czy Park Jordana).

To miejsce doskonale skomunikowane, z którego mieszkańcy będą mogli dostać się szybko i sprawnie do centrum miasta, na obwodnicę czy na lotnisko, omijając korki. Położony vis a vis przystanek MPK umożliwia dojazd tramwajem już w kilka minut do ścisłego centrum jak i do innych zakątków Krakowa. W niedalekiej odległości znajduje się odnowiony peron szybkiej kolei PKP, stacja Kraków-Łobzów.

Inwestycja usytuowana jest na samym początku Bronowic, u zbiegu ulic Bronowickiej i Głowackiego.

Deweloper

Ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz wieloletnie uczestnictwo w inwestycjach grupy kapitałowej Doctor Q Bud sprawiają, że prezentowana inwestycja to wynik naszych doświadczeń. Stawiamy na tradycyjne technologie i materiały, połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wiemy, że poprawiają one komfort życia i chcemy, aby nasi Klienci jak najdłużej się nim cieszyli. Dbamy też o otoczenie budynku, traktując je jako integralną całość założenia projektowego i starannie planując zagospodarowanie terenu, w tym ciągi komunikacyjne czy małą architekturę.

Zapraszam do kontaktu