Inwestycja deweloperska
lubelskie
Lublin
Węglin
al. Kraśnicka 2iWikana Residence
Wikana Residence

Wikana Residence

ceny od 8 500 zł/m²
Lokalizacja
Lublin, Węglin, al. Kraśnicka 2i
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2022
Dostępne lokale
16 /139

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
46 - 153 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe

Opis

Inwestycja
Wikana Residence to zespół czterech ekskluzywnych pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalno-usługowych z garażem podziemnym. Budynki zaprojektowano w ścisłej relacji ze środowiskiem naturalnym, które jest jednym z najważniejszych walorów tego projektu. Na terenie realizowanej inwestycji znajduje się zabytkowy starodrzew, na kanwie którego została zaplanowana zabudowa wspomnianego zespołu mieszkaniowo – usługowego. Budynki wpisano w przestrzenie pomiędzy drzewami, co jest przejawem współczesnego sposobu kształtowania architektury i sprawiło, że ich forma uzupełnia zarys przyrodniczy. Elewacje projektowanych budynków mają za zadanie nawiązywać zastosowanym detalem do otaczających je drzew. Powyższy efekt mają pozwolić osiągnąć mocowane do gzymsów żaluzje wertykalne, które jednocześnie będą silnym, kompozycyjnym akcentem całości. Zainstalowane żaluzje poza tym, że będą stanowić kontynuację otaczającej budynki zieleni, będą jednocześnie elementem porządkującym przestrzeń zarówno zewnętrzną, jak i tę dedykowaną użytkownikom.

Zaprojektowane budynki doskonale wpisują się w nurt nowoczesnego budownictwa. Wikana Residence to propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość architektury, styl i doskonałą lokalizację.

Bogata oferta mieszkań

Plan każdego mieszkania został precyzyjnie przygotowany i dopracowany pod kątem liczby pomieszczeń, funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Pierwszą kondygnację zajmują lokale usługowe, z których część będzie posiadać ogródki. Lokale zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować ich różnorodne funkcje użytkowe, co znacznie podnosi ich walory inwestycyjne. Na pozostałych kondygnacjach znajdą się lokale mieszkalne o powierzchniach od 30 do 153 mkw. Najwyższe piętro zajmą luksusowe apartamenty, w tym niektóre z obszernymi tarasami. Wszystkie mieszkania będą miały wysokość 275 cm, co znacznie zwiększa ich kubaturę w stosunku do zwykle stosowanych rozwiązań.

Do każdego mieszkania doprowadzona zostanie instalacja, która umożliwi zamontowanie klimatyzacji. Mieszkania zostaną wyposażone w grzejniki wertykalne oraz wysokiej jakości system ślusarki okiennej (trzyszybowej).

Wszystkie lokale posiadać będą duże, panoramiczne okna, dzięki czemu będą pełne światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na otaczającą budynki zieleń. Wszystko po to, by mieszkańcy mogli relaksować się w zaciszu swoich mieszkań. Najmłodsi lokatorzy będą mogli korzystać z bezpiecznego placu zabaw. Mając na uwadze wygodę mieszkańców wyposażymy budynki w pomieszczenia zamykane na klucz, w których będzie można bezpiecznie zostawić wózek lub rower. Budynki zostaną wyposażone także w cichobieżne windy, którymi w bardzo szybkim tempie będzie można dotrzeć nie tylko na poszczególne piętra, ale również do kondygnacji podziemnych.

Lokalizacja

Lokalizacja Wikana Residence została wybrana z myślą o osobach kochających wielkomiejski styl i tętniącą życiem, przyjazną atmosferę aglomeracji z jednej strony, jak również ceniących ciszę i spokój z drugiej.

Usytuowanie budynków przy Al. Kraśnickiej pozwala na szybki dostęp do całego bogactwa miasta: instytucji kulturalnych, uczelni, obiektów sportowych, restauracji, kawiarni i centrów handlowych. Położenie w niedalekiej odległości od większości: banków, urzędów i sądów umożliwi szybkie załatwianie spraw formalnych. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek z licznymi liniami autobusowymi oferującymi wygodny dojazd komunikacją miejską do wszystkich części miasta. Dzięki doskonałej infrastrukturze dojazd do obwodnicy miasta zajmie ok. 5 min.


O nas
Motto WIKANA S.A. stanowi odzwierciedlenie podstawowych marzeń człowieka - posiadania własnego mieszkania. Dom jest bowiem symbolem stabilizacji życiowej, gwarantem bezpieczeństwa, miejscem szczęścia.
Zasadniczym celem przyświecającym połączeniu było utworzenie firmy będącej jednym z wiodących podmiotów działających na rynku deweloperskim. Połączenie spółki MASTERS S.A., dysponującej dużym potencjałem kapitałowym i wiedzą w zakresie prowadzenia inwestycji kapitałowych, oraz WIKANA S.A., posiadającej doświadczenie i silną pozycję solidnego dewelopera, doprowadziło do utworzenia konkurencyjnego podmiotu na rynku nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu

Dział sprzedaży Lublin
Ogłoszenie dewelopera
Dział sprzedaży Lublin
814

Więcej ogłoszeń od WIKANA S.A.