NG Development

NG Development

Zobacz
Wróć
Urocza 4

Urocza 4

ceny od 7 300 zł/m²
NG Development
Lokalizacja
Rzeszów, Biała, ul. Urocza
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2020
Ogłoszenia w serwisie
1

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2019
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
28 - 92 m²
Nieruchomości w inwestycji
1
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Przestrzeń dodatkowa

Opis

INWESTYCJA:

Urocza 4 to nowoczesna, kameralna inwestyca, która powstaje w Rzeszowie, w pobliżu Wisłoka i Zalewu Żwirownia. Atrkacyjne położenie, zróżnicowane metraże, odpowiednia przestrzeń do życia, to wszystko sprawia, że Urocza 4 jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Każdy znajdzie tutaj odpowiednie mieszkanie dla siebie, bo metraże zaczynają się od 28 m2, a kończą na 90m2. Również ilość pokoi jest zróżnicowana. Najmniejsze mieszkania to przytulne jednopokojowe mieszkanka, a największe, to przestronne apartmenty czteropokojowe. Nie ważne, czy jesteś singlem, czy szukasz mieszkania dla siebie i rodziny, a może interesuje Cię cichy kąt dla rodziców w podeszłym wieku- Urocza 4 oferuje tak szeroki przekrój lokali, że bez problemu dobierzesz coś do swoich potrzeb. Jak przystało na nowoczesną inwestycję, Urocza 4 posiada parking podziemny i rowerownie. Twoje dzieci będą mogły spędzać czas na placu zabaw, a Ty wypoczniesz na obszernym tarasie.

LOKALIZACJA:

Inwestycja jest położona w cichej okolicy Rzeszowa. To miejsce, w którym można wypocząć wśród zieleni oraz wody, i nie trzeba rezygnować ze wszystkich wygód dużego miasta. Wygodny dostęp do transportu miejskiego, przedszkola, szkoły, siłownie w okolicy, to wszystko powoduje, że nie będziesz musiał spędzać pół dnia w samochodzie organizując życie swoje i swojej rodziny.

O NAS:

BB INVEST DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to podmiot, który stanowi konsorcjum doświadczenia dwóch uznanych rzeszowskich deweloperów: N.G. Development oraz Invest Development. Współpraca obu firm to gwarancja uczciwych zasad oraz jakości i bezpieczeństwa inwestycji. Kupując mieszkanie na Uroczej 4 zyskujesz dobrze ulokowaną przyszłość dla siebie i najbliższych.

Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami oferty,

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców Warszawy 34 lok. U1

35-329 Rzeszów

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od NG Development