Для України
Wróć
Twoja Dąbrowa !!!

Twoja Dąbrowa !!!

ceny od 10 400 zł/m²
Lokalizacja
Dąbrowa, Gdynia, Gdynia
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
17 /22

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
46.44 - 90.67 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, piwnica, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Projekt Twoja Dąbrowa to idealne połączenie bliskości natury oraz miejskich udogodnień, które zapewnią mieszkańcom doskonałe warunki do życia. W okolicy znajduje się wiele szkół oraz przedszkoli, co gwarantuje codzienny komfort funkcjonowania rodzinom z dziećmi. Bliskość centrum daje miłośnikom zakupów możliwość odwiedzin jednych z najlepszych trójmiejskich Centrów Handlowych, a wielbicielom dobrej kuchni szybki dojazd do najlepszych kawiarni i restauracji.

Jeden dwudziestodwumieszkaniowy budynek zakończony klasycznym spadzistym dachem, przestronne balkony, tarasy i ogródki, jasna elewacja - Twoja Dąbrowa to doskonały przykład spokojnej, miejskiej architektury. Bez wątpienia trafi w gusta tych, którzy lubią proste formy w nowoczesnym wydaniu.

W ofercie posiadamy mieszkania o metrażu od 46,44 m2 do 90,67 m2. Jasne, dobrze doświetlone lokale zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić maksymalnie efektywne ich wykorzystanie. Dodatkowym atutem każdego mieszkania są przestronne balkony oraz ogródki. Wszystko to sprawia, że Twoja Dąbrowa stanie się wymarzonym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dogodne położenie inwestycji Twoja Dąbrowa względem całego Trójmiasta wraz z rozbudowywaną siecią połączeń drogowych zapewnia mieszkańcom dzielnicy bardzo dobre połączenie zarówno ze śródmieściem Gdyni, jak również z Gdańskiem i Sopotem. Realizacja Trasy Kaszubskiej jeszcze bardziej usprawni codzienną komunikację z trójmiejską aglomeracją.

Twoja Dąbrowa to spełnienie marzeń o idealnym miejscu do życia dające komfort codziennego funkcjonowania i odpoczynku.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od MPOL INVESTMENT Sp. z o.o. Sp. k.