Inwestycja deweloperska
kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek
Topolowa
Topolowa

Topolowa

ceny od 7 400 zł/m²
Kudlińscy Developer
Lokalizacja
Ciechocinek, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
1 kwartał 2024
Dostępne lokale
67 /79

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
42.92 - 82.67 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja przy ul. Topolowej w Ciechocinku to nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek, składający się z garażu usytuowanego na pierwszej kondygnacji – nieznacznie zagłębionym parterze oraz czterech kondygnacji, na których rozmieszczonych zostało 79 lokali mieszkalnych. Do mieszkań usytuowanych na pierwszej kondygnacji mieszkalnej przylegać będą ogródki z bezpośrednim zejściem z balkonu.

Na terenie nieruchomości oprócz zieleni i utwardzonych dojść i dojazdów, urządzonych zostanie również 35 indywidualnych miejsc postojowych, w tym 5 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Miejsca postojowe także przeznaczone są do sprzedaży.

Do budynku zaprojektowane są dwa osobne wejścia, od strony drogi – ul. Topolowej oraz z terenu nieruchomości od strony projektowanych na terenie nieruchomości miejsc postojowych. Oba wejścia połączone są wspólnym korytarzem, a przy każdym z tych wejść znajduje się klatka schodowa oraz winda, którymi można dotrzeć do dowolnego mieszkania.

Każde mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i minimum jednego pokoju, w standardzie ze wszystkimi rozprowadzeniami hydraulicznymi i elektrycznymi.

Mieszkania wyposażone zostaną w indywidualne, dwufunkcyjne, nowoczesne piece gazowe, które służyć będą zarówno do ogrzania mieszkania jak i ciepłej wody użytkowej. Indywidualne piece pozwalają w łatwy sposób dostosować do własnych wymagań temperaturę panującą w mieszkaniu, jak i temperaturę ciepłej wody ale również umożliwiają kontrolowanie przeznaczonych na to wydatków.

Rozprowadzona w każdym mieszkaniu instalacja ogrzewania podłogowego i brak grzejników sprawia, że w mieszkaniach jest więcej przestrzeni do wykorzystania/aranżacji.

Zapraszam do kontaktu

Joanna Socha
Ogłoszenie dewelopera
Joanna Socha
698

Więcej ogłoszeń od Kudlińscy Developer