Inwestycja deweloperska
mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Zawady
ul. Syta
Syta Residence
Syta Residence

Syta Residence

ceny od 11 250 zł/m²
VERDANCY1 Sp. z o.o.
Lokalizacja
Warszawa, Zawady, ul. Syta
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
6 /8

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
1
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
257.76 - 257.76 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
system alarmowy
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

SYTA RESIDENCE

Niedaleka odległość od centrum miasta, zielona okolica i prestiż Wilanowa. Ekskluzywna inwestycja, która powstaje na Zawadach, to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, którzy nie chcą rezygnować z miejskiej infrastruktury, ale cenią sobie także bliskość przyrody. Domy ulokowane przy ulicy Sytej to potwierdzenie, że nie trzeba wybierać między kameralnym klimatem, a dostępem do wygodnych rozwiązań, jakie oferuje życie w mieście.

Syta Residence to kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej. To gwarancja bezpieczeństwa, ale także prywatności. Duże domy o przemyślanym układzie zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i ekologicznych. Przygotowana instalacja alarmowa, klimatyzacyjna, fotowoltaiczna, gniazda w garażu do ładowania samochodów elektrycznych oraz instalacja do montażu zewnętrznych rolet przeciwsłonecznych to tylko część punktów z długiej listy udogodnień. Warto także wspomnieć o rozwiązaniach, które umożliwiają korzystanie z technologii smart dom oraz o rozbudowanym systemie ogrzewania podłogowego.

Syta Residence to projekt, który powstaje z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Dbałość o detale, funkcjonalność i ponadczasowy design docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Nowe domy wznoszone w zabudowie bliźniaczej zapewniają maksymalną optymalizację przestrzeni mieszkalnej, użytkowej i rekreacyjnej. Ich bezsprzecznym atutem są przestronne ogrody, które można zaprojektować tak, żeby jak najlepiej odpowiadały potrzebom całej rodziny.

W projekcie inwestycji zostały również uwzględnione wygodne garaże na dwa samochody i przestronne ogrody. Działka o powierzchni 600 mkw daje wiele możliwości aranżacji i dopasowania otoczenia do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Nie zabrakło również przestronnego poddasza, które może pełnić funkcję domowego biura oraz tarasu - miejsca odpoczynku.

Inwestycja Syta Residence została zlokalizowana w szybko rozwijającej się części Wilanowa - Zawady. Mieszkańcy osiedla mogą z jednej strony korzystać z wielu rozrywek, które pozwalają złapać oddech po długim dniu, ale sam dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut. W okolicy dostępne są także prestiżowe szkoły i przedszkola oraz rozbudowana infrastruktura - sklepy, restauracje, kawiarnie. Południowa część Warszawy to również raj dla entuzjastów aktywności fizycznych - znajdują się tam liczne ścieżki rowerowe, pola golfowe, kluby tenisowe oraz Las Kabacki, idealny na długie spacery.

Czujesz, że Syta Residence to Twoje miejsce na mapie Warszawy? Umów się na spotkanie i zobacz inwestycję z bliska (budowa jest już na zaawansowanym etapie)

"Wizualizacje mają charakter poglądowy i przedstawiają ogólną koncepcję architektoniczną. Nie są wiążącym odzwierciedleniem wyglądu elementów zieleni, granic działek oraz przebiegu ciągów pieszo-jezdnych"


Zapraszam do kontaktu

Piotr Wilczyński
Ogłoszenie dewelopera
Piotr Wilczyński
604

Więcej ogłoszeń od VERDANCY1 Sp. z o.o.