Inwestycja deweloperska
pomorskie
Gdańsk
Osowa
ul. Galaktyczna
Stelo - gotowe mieszkania - Gdańsk Osowa!
Stelo - gotowe mieszkania - Gdańsk Osowa!

Stelo - gotowe mieszkania - Gdańsk Osowa!

Zapytaj o cenę
Pomorskie Domy
Lokalizacja
Gdańsk, Osowa, ul. Galaktyczna
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
9 /55

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
36.77 - 70.87 m²
Wysokość pomieszczeń
250 - 400 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, pomieszczenie na rowery, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie

Opis

Stelo to piękny, trzypiętrowy budynek o bardzo nowoczesnej, nieszablonowej architekturze z 55 ustawnymi mieszkaniami. W ofercie dostępne będą 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchni od 37 m2 do 71 m2. Wybrane lokale na ostatniej kondygnacji to mieszkania o ponadstandardowej wysokości - w każdym z nich przygotować można piękną antresolę (we własnym zakresie). Lokale parterowe wzbogacone zostaną o zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach wyposażone będzie w słoneczny balkon.

W budynku dostępne będą dwie cichobieżne windy, praktyczne komórki lokatorskie, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz rowerownia. Klatki schodowe wykonane zostaną w oparciu o autorski projekt wykończenia wnętrz, a do ich realizacji wykorzystane będą najwyższej klasy materiały budowlane.

Stelo powstanie w doskonałej lokalizacji - w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska, Osowej, przy ulicy Galaktycznej, o krok od ulic: Wodnika, Koziorożca, Kielnieńskiej. Blisko stąd do wszystkich ważnych punktów infrastruktury miejskiej oraz obwodnicy Trójmiasta. Ze Stelo łatwo i szybko będzie można się dostać m.in. do sklepów sieci Lidl i Biedronka, pasaży handlowych Bingo, a także do pobliskiej szkoły podstawowej i licznych przedszkoli.

Osowa to dziś jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska - miasto przygotowuje i remontuje tu kolejne ulice, w dzielnicy sprawnie rozwija się też transport (dworzec kolejowy PKM, przystanki autobusowe).

Osowa to też wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia - dla mieszkańców dostępna jest m.in. hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, kluby fitness, siłownie oraz młodzieżowy skate-park. Dodatkowo, dzielnica położona jest tuż obok dwóch pięknych jezior oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - tak piękne tereny zachęcają do codziennych spacerów.

Zgodnie z harmonogramem, realizacja tego wyjątkowego projektu zakończy się w II kwartale 2023 roku.

Zapraszam do kontaktu

Barbara Robak
Ogłoszenie dewelopera
Barbara Robak
607

Więcej ogłoszeń od Pomorskie Domy