Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
policki
Kołbaskowo
Przecław
Smart Cube
Smart Cube

Smart Cube

ceny od 9 950 zł/m²
Smart Cube sp. z o.o.
Lokalizacja
Przecław, Kołbaskowo, policki, zachodniopomorskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
12 /40

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2022
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
27 - 81 m²
Wysokość pomieszczeń
270 - 275 cm
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Inwestycja

SMART CUBE to 4-piętrowy budynek wraz z garażem podziemnym. Przyszli nabywcy mogą stać się właścicielami jednego z 40 mieszkań o metrażu od 25 do 93 m2, a także lokalu użytkowego na parterze. Mieszkańcy parteru mogą cieszyć się własnymi przydomowymi ogródkami, a na wyższych piętrach korzystać z balkonów lub Imponujących tarasów, które zapewnią przyjemną przestrzeń, a ich ewentualne zazielenienie sprawi, że właściciele mogą odnieść wrażenie posiadania prywatnych ogrodów w centrum osiedla.

Główną ideą SMART CUBE jest stworzenie obiektu modelowego, który byłby wzorem dla innych. Przemyślane rozmieszczenie okien, kaskadowa forma i ucieczka każdej kolejnej kondygnacji do wnętrza budynku, pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i dostarczanie jego ciepła przez cały dzień niezależnie od pory roku.

Lokalizacja

Zamieszkaj w Przecławiu, miejscowości która stanowi część szczecińskiej aglomeracji, jednocześnie pozostając na jej obrzeżach. Na jej granicy przebiega droga krajowa nr 13, która w pobliskim Kołbaskowie łączy się z autostradą A6, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość ominąć Szczecin, by szybko dojechać nad morze czy do nieopodal położonego Berlina (120 km). Przebiega tu linia autobusowa szczecińskiej komunikacji miejskiej, która zapewnia sprawne połączenie z pobliskimi miejscowościami oraz Szczecinem.

To cicha i spokojna okolica, w której zamieszkać mogą zarówno osoby starsze, jak i rodziny z dziećmi. W Przecławiu znajduje się kościół, sklepy, urząd pocztowy, a także publiczny ośrodek zdrowia. Co istotne SMART CUBE będzie usytuowany zaledwie kilka metrów od żłobka i przedszkola, niedaleko jest także szkoła podstawowa, szereg gabinetów dentystycznych i fryzjersko-kosmetycznych. Tym którzy lubią aktywne formy wypoczynku Szlak Bielika oferuje jedną z najpiękniejszych tras regionu. Dodatkowo rozbudowa ścieżki rowerowej do Niemiec, okoliczne szkółki jeździectwa konnego, a także prężnie działający Dom Kultury z wieloma zajęciami pozalekcyjnymi (balet, karate, basen, tenis i inne), stwarzają szereg atrakcji dla dzieci bez konieczności dowożenia ich do centrum Szczecina.

Wszystko to sprawia, że SMART CUBE to idealne miejsce do życia i jasna wizja Twojej przyszłości.

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
577

Więcej ogłoszeń od Smart Cube sp. z o.o.