Inwestycja deweloperska
zachodniopomorskie
gryficki
Niechorze
ul. Parkowa
Silamar Niechorze Parkowa 3
Silamar Niechorze Parkowa 3

Silamar Niechorze Parkowa 3

ceny od 14 132 zł/m²
Silamar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna
Lokalizacja
ul. Parkowa , Niechorze, gryficki
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
34 /36

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
25.96 - 62.88 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne

Opis

Inwestycja

Silamar Parkowa 3 Niechorze to inwestycja dla wszystkich pragnących zaznać odpoczynku w cichym zakątku Morza Bałtyckiego, a jednocześnie móc korzystać z zaplecza gastronomicznego i handlowego.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o maksymalnym komforcie korzystania z apartamentów. Każdemu apartamentowi towarzyszy miejsce parkingowe (w tym 26 zadaszonych) i przestronny taras.

Nowoczesny, elegancki budynek posiada udogodnienia takie jak winda oraz pomieszczenia do wspólnego spędzania czasu, relaksu i zabawy.

Szczególną uwagę poświęcono precyzyjnie zaprojektowanym terenom zielonym wokół obiektu. Przyjazny dla mieszkańców, optymalny sposób zagospodarowania terenu pozwoli odnaleźć schronienie przed zgiełkiem miasta i cieszyć się otaczającą przyrodą, co sprzyjać będzie relaksowi w zgodzie z naturą.

W obiekcie przewidziane zostało pomieszczenie recepcyjne oraz pomieszczenie magazynowe, pozwalające na obsługę gości korzystających z najmu.

Nasza Inwestycja to:

  • Kameralny budynek blisko plaży
  • 36 komfortowych apartamentów
  • Balkon dla każdego apartamentu
  • Miejsce postojowe dla każdego apartamentu
  • 150 metrów spacerem do plaży

W cenie podstawowej apartamenty oferowane są w standardzie deweloperskim. Nabywcy będą mogli skorzystać również z opcji dodatkowego wykończenia lokalu, w ramach którego wykończone zostają ściany i podłogi, łazienka oraz kuchnia. Do Państwa aranżacji pozostaną jedynie meble oraz dodatki dekoracyjne.

Apartamenty oferowane są jako lokale użytkowe, co pozwala na odliczenie podatku VAT w przypadku zakupu w ramach firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Nabywcy apartamentów, zainteresowani wynajmem, będą mogli przystąpić do umowy z operatorem zajmującym się obsługą najmu lub wynajmować apartament we własnym zakresie.

Lokalizacja

Inwestycja Silamar Parkowa 3 położona jest w samym centrum miasta i jest to jedna z najlepszych lokalizacji w okolicy.

Zaletą umiejscowienia inwestycji jest odległość zaledwie 100 m od punktów gastronomicznych, 3 min od plaży, 11 min spacerem od latarni morskiej oraz szybki dojazd drogą S3 i S6 z kierunku Berlina oraz Szczecina. Wybrzeże Rewalskie to rejon kraju często wybierany przez turystów z Niemiec oraz zachodniej części Polski.

W Niechorzu i w okolicy znajdują się fantastyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, seniorów, rodzin czy singli. Oprócz piaszczystej plaży, ze 100 metrowym, strzeżonym kąpieliskiem, a także wysokim klifem, na którym stoi zabytkowa latarnia morska udostępniona do zwiedzania, można również delektować się kontaktem z przyrodą w Rezerwacie Liwia Łuża oraz odwiedzając jeziora Resko i Konarzewo w pobliskim Dźwirzynie oraz Pogorzelicy. W Niechorzu odwiedzić można przystań rybacką, Muzeum Rybołówstwa, poznać setki egzotycznych gatunków kolorowych motyli w tutejszej Motylarni, czy wsiąść do zatrzymującej się

Decydując się na inwestycję w Silamar Parkowa 3, mają Państwo gwarancję udanego urlopu oraz pewnej inwestycji. Niechorze to doskonała lokalizacja dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, bowiem na turystów czekają tutaj trzy bardzo ciekawe i malownicze szlaki turystyczne, a na terenie miejscowości stworzono profesjonalny kompleks sportowy, który posiada m.in. boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, korty tenisowe i skatepark.

Zapraszam do kontaktu

Marta Kromolicka
Ogłoszenie dewelopera
Marta Kromolicka
575

Więcej ogłoszeń od Silamar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna