SAGARIS

SAGARIS

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Wrocław
Stare Miasto
ul. Mieszczańska
Sagaris Kępa
Sagaris Kępa

Sagaris Kępa

Zapytaj o cenę
SAGARIS
Lokalizacja
Wrocław, Stare Miasto, ul. Mieszczańska
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Ogłoszenia w serwisie
6

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
1 kw. 2022
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Metraż
16.15 - 59.49 m²
Nieruchomości w inwestycji
125
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy
Przestrzeń dodatkowa
miejsce parkingowe podziemne

Opis

Ciesz się nowoczesnym designem, zachwycaj się pięknym widokiem na rzekę oraz panoramę miasta.

Zainwestuj w prestiżowy budynek hotelowy w sercu Wrocławia -Sagaris Kępa to nowa inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstającego Central Parku- nowego centrum biznesu i luksusowych inwestycji pośród zieleni.

Prestiżowy budynek w ścisłym centrum miasta zaledwie 15 minut od rynku.

Wyjątkowa zabudowa, która łączy współczesne trendy z bliskością terenów zielonych. Sąsiadująca z budynkiem polana rekreacyjna oraz ścieżka wzdłuż Odry, ucieszą miłośników sportu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

_

Starannie zaprojektowany budynek, charakteryzują nieszablonowa bryła i duże, panoramiczne przeszklenia. Wysokie, jasne okna podkreślają atrakcyjność pomieszczeń, zapewniają dostęp naturalnego dziennego światła i pozwalają podziwiać uroki miasta. Same lokale zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i praktyczność.

_

Nasza inwestycja zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Sagaris Kępa składa się 125 lokali o powierzchni od 16 m2 do 59 m2. W czteropiętrowym budynku oferujemy także 5 lokali usługowo-handlowych, położonych na najniższej kondygnacji. Dla wygody funkcjonowania , na terenie inwestycji znajduje się recepcja oraz parking podziemny.

_

Sagaris Kępa to idealny balans między nowoczesną architekturą a praktycznością. Lokale zaprojektowane z duchem czasu, z udogodnieniami dla klientów. W standardzie wykończenia gwarantujemy między innymi klimatyzację oraz inteligentny zamek do drzwi, którym możesz sterować za pomocą smartfona.

_

Nasz obiekt hotelowy dzięki swojej lokalizacji, oddalony jest kilka minut pieszo od komunikacji miejskiej, co pozwoli na sprawne przemieszczanie się po mieście oraz korzystanie z lokalnych udogodnień.

Klienci nabywają lokale w inwestycji Sagaris Kępa z podatkiem VAT w wysokości 23%.

Lokal w Sagaris Kępa może być udaną inwestycją lub spełnieniem marzeń o życiu w nowoczesnym otoczeniu i korzyściami życia w mieście na wyciągnięcie ręki.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od SAGARIS