Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Starołęka
Starołęcka 110bRIVER HOUSE II ETAP-zamieszkaj przy terenach Warty
RIVER HOUSE II ETAP-zamieszkaj przy terenach Warty

RIVER HOUSE II ETAP-zamieszkaj przy terenach Warty

ceny od 8 400 zł/m²
Lokalizacja
Poznań, Starołęka, ul. Starołęcka 110b
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2023
Dostępne lokale
89 /48

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
4 kw. 2021
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
39 - 78 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
czujnik dymu
Udogodnienia
przyjazny dla osób niepełnosprawnych, windy, place zabaw, strefa wypoczynku
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

II ETAP INWESTYCJI RIVER HOUSE- apartamenty nad Wartą
Kameralne osiedle budynków dwupiętrowych znajdujących się tuż przy brzegu rzeki Warty. Atrakcyjne położenie inwestycji wkomponowanej w wyjątkowe okoliczności przyrody.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkań osiedla River House. Budowa II etapu obejmuje powstanie czterech nowych budynków mieszkalnych z 48 mieszkaniami o powierzchni 39-78m2, z których większość posiada piękny widok na Wartę, a mieszkania parterowe ogródki, a największe lokale posiadają tarasy o pow. 30m².

Termin realizacji III kwartał 2023

LOKALIZACJA:

River House to nowa inwestycja przy ul. Starołęckiej 110b
Bliskość lasów i jezior pozwoli wykorzystać w pełni rekreacyjne możliwości okolic Poznania. Spacer wśród dębów rogalińskich, rodzinna wyprawa do puszczykowskich lasów, słynne lody przy przejeździe kolejowym lub zbieranie kasztanów w Dębinie to tylko niektóre z wielu możliwości będących na wyciągnięcie ręki.
Dodatkowym atutem jest bliskość tras dojazdowych (A1, S). Dla stęsknionych za zgiełkiem miejskim istnieje dobra komunikacja z centrum miasta. W okolicy znajduje się przystanek autobusowy linii 194 oraz 247. Na Starołęce mieści się również pętla tramwajowa linii 17, 12, 13 oraz dworzec kolejowy.
Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od Ronda Starołęka. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy (Lidl) oraz przychodnie.

BUDYNKI:

W II etapie budowy osiedla powstaną cztery budynki dwupiętrowe z halą garażową, nowoczesną windą, komórkami lokatorskimi oraz garażami.

MIESZKANIA:

W ofercie znajdą Państwo mieszkania o powierzchni od 39m2- 78m2. Dwu, trzy oraz czteropokojowe. Na początkowym etapie budowy istnieje możliwość łączenia mieszkań lub wprowadzenia zmian w układzie pomieszczeń. Lokale oddajemy w standardzie deweloperskim.

DEWELOPER:

Grupa Deweloperska pod nazwą RBW posiada 27 letnie doświadczenie w branży budowlanej.

Zatrudniamy młodą kadrę inżynierską wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu problemów technicznych i prowadzeniu inwestycji oraz kilkudziesięciu pracowników tworzących odrębne specjalistyczne brygady robocze. Poza tym prowadzimy stałą współpracę z firmami podwykonawczymi obsługującymi wydzielone odcinki robót realizowanych przez nas inwestycji. Posiadamy własną bazę sprzętową oraz rozwijamy współpracę z firmami wypożyczającymi ciężki sprzęt budowlany.

Jako deweloper oddaliśmy do użytku ponad 500 mieszkań i domów jak również lokali usługowych na terenie Poznania i w jego okolicy. River House jest inwestycją przy której RBW zaangażowane jest od momentu powstawania pierwszych szkicy projektu, aż do momentu oddania Państwu kluczy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań oraz do kontaktu z biurem sprzedaży.Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

RBW Grupa Deweloperska
Ogłoszenie dewelopera
RBW Grupa Deweloperska
612

Więcej ogłoszeń od RBW Grupa Deweloperska