Inwestycja deweloperska
mazowieckie
pruszkowski
Jaworowa
ul. Warszawska
Rezydencja Jaworowa
Rezydencja Jaworowa

Rezydencja Jaworowa

ceny od 7 635 zł/m²
Beta Projekt sp zoo sp k
Lokalizacja
ul. Warszawska , Jaworowa, pruszkowski
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
2 kwartał 2023
Dostępne lokale
12 /32

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

Do końca maja w cenie segmentu dodatkowo:

instalacja pod filtr wody
instalacja do ładowarki samochodowej
Instalacja alarmowa
wykonanie tarasu

Inwestycja

Rezydencja Jaworowa to wyjątkowe osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Raszyn, przy ulicy Warszawskiej 48 w Jaworowej, w bliskim sąsiedztwie Al. Krakowskiej.

Osiedle będzie składać się z budynków dwulokalowych o nowoczesnym designie. Wszystkie oferowane segmenty i bliźniaki są bezczynszowe z dostępem do wszystkich mediów miejskich (woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód). Każdy z segmentów ma indywidualną klatkę schodową z własną furtką, domofonem oraz wejściem do lokalu. W drugim etapie powstaną 32 segmenty zlokalizowane w 16 budynkach.

Lokalizacja

Rezydencja Jaworowa to miejsce idealne do życia dla rodzin, które cenią sobie mieszkanie w sąsiedztwie natury, przy jednoczesnym dostępie do pełnej infrastruktury miejskiej.

Mieszkańcy będą mieć zapewniony bliski dostęp zarówno do infrastruktury użyteczności publicznej – przedszkoli, szkół, ośrodka zdrowia z apteką jak również jednego z większych kompleksów sportowych w regionie – Centrum Sportu Raszyn, gdzie znajdują się boiska do gry w piłkę nożna, koszykówkę, tenis oraz pływalnia z całym zapleczem odnowy biologicznej.

Dojazd do najbliższego Park and Ride zlokalizowanego przy Alei Krakowskie zajmuje 6 minut.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się stacja PKP Dawidy Bankowe oraz nowo budowana trasa Puławska BIS, a także jedno z największych Centrów Handlowych w Polsce – CH Janki.
Przy powstającym Osiedlu znajduje się przystanek autobusowy oraz przebiega nowopowstała ścieżka rowerowa prowadząca bezpośrednio do Alei Krakowskiej.

Aktywny wypoczynek całą rodziną zapewnią walory Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie oraz kompleks Lasów Sękocińskich, zlokalizowane na terenie gminy Raszyn.

O nas

Beta Projekt to rodzinna firma z 10 letnią tradycją.

Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym, stosując tylko wysokiej jakości materiały budowlane.

Naszym zdaniem miejsce, w którym mieszkasz to jedna z najważniejszych inwestycji w Twoim życiu, dlatego dużą wagę przywiązujemy do przyjaznych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, budując w oparciu o własny bank ziemi.

Zapraszam do kontaktu

Radosław Stachowski
Ogłoszenie dewelopera
Radosław Stachowski
883

Więcej ogłoszeń od Beta Projekt sp zoo sp k