Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Jeżyce
Podolany
Reduta Nowe Podolany
Reduta Nowe Podolany

Reduta Nowe Podolany

ceny od 8 900 zł/m²
EBF DEVELOPMENT Elżbieta i Leszek Jarząbek Sp. Komandytowa
Lokalizacja
ul. Jasielska, Podolany, Jeżyce, Poznań, wielkopolskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
2 kwartał 2024
Dostępne lokale
23 /1

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2022
Liczba kondygnacji
5
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
29 - 74 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Powierzchnie dodatkowe
balkon, miejsce parkingowe naziemne, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Kontynuacja rozbudowy poznańskiego osiedla Reduta Nowe Podolany stanowi odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy cenią tętniące życiem miasto, jednak pragną chwili spokoju i relaksu. Powstające przy ulicy Jasielskiej budynki wyróżnia elegancka, nowoczesna architektura, funkcjonalność zaaranżowanych przestrzeni oraz atrakcyjnie położenie z widokiem na tereny zielone. Harmonijnie wpisuje się w klimat otoczenia, jednocześnie współgrając z dotychczas powstałymi budynkami.

Nowa część osiedla to sześciokondygnacyjny budynek oznaczony numerem 10, w ramach którego zaprojektowano 95 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach, od 29 (kawalerki) do 74 m2 (cztery pokoje z aneksem kuchennym). W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania z balkonami jak i tarasami. Klatki schodowe posiadać będą cichobieżne windy. Pod budynkiem powstaną przestronne hale garażowe. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie. Z przyjemnością informujemy, iż realizacja budynków 6,7, 8 i 9 dobiegła końca, dzięki czemu nasi klienci odebrali już klucze do swoich nowych mieszkań. Dla osób zainteresowanych ul. Jasielską, proponujemy do sprzedaży lokale użytkowe.

Zaletą osiedla Reduta Nowe Podolany są, mieszczące się nieopodal inwestycji, tereny rekreacyjne, a także dogodny dojazd komunikacją miejską do serca Poznania. Deweloper zadbał o elementy małej architektury (chodniki, drogi wewnętrzne, oświetlenie, ławki) oraz dwa, świetnie wyposażone place zabaw.

Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszam do kontaktu

Izabela Suszka
Ogłoszenie dewelopera
Izabela Suszka
603

Więcej ogłoszeń od EBF DEVELOPMENT Elżbieta i Leszek Jarząbek Sp. Komandytowa