Grupa Partner

Zobacz
Wróć
Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto
Starołęka
ul. Starołęcka
Przystań Warta
Przystań Warta

Przystań Warta

ceny od 7 800 zł/m²
Lokalizacja
Poznań, Starołęka, ul. Starołęcka
Typ nieruchomości
mieszkania
Szacowana data oddania
3 kwartał 2021
Ogłoszenia w serwisie
3

Lokale w tej inwestycji

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
2 kw. 2017
Liczba kondygnacji
3
Stan inwestycji
ukończona
Metraż
68 - 188 m²
Nieruchomości w inwestycji
8
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
windy
Przestrzeń dodatkowa

Opis

W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 188 m.kw. W ofercie znajduje się 6 mieszkań 3-pokojowych oraz jeden 4-pokojowy i jeden 5-pokojowy apartament. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony lub loggie, a do apartamentów dodatkowo także przestronne tarasy.

Duże i funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe wyposażone są w przestronne loggie, a większe także w osobne pomieszczenie na garderobę. Do mieszkania na parterze przynależy też taras. Mieszkańcom gwarantujemy piękny widok z okien. Kolejnym udogodnieniem będzie również podziemna hala garażowa na 11 miejsc postojowych.

Jedną z największych zalet inwestycji Przystań Warta jest jej niepowtarzalna lokalizacja. Projekt zostanie zrealizowany na działce graniczącej bezpośrednio z Wartą.

To oznacza, że właściciele każdego z mieszkań będą mogli cieszyć się spokojem i korzystać z wyjątkowego sąsiedztwa natury. Takim położeniem może pochwalić się niewiele projektów mieszkaniowych w Poznaniu.

W najbliższej okolicy realizowanego projektu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, apteka i klub fitness. Komfort mieszkania uzupełniają również liczne punkty handlowo – usługowe. W odległości około 150 m od budynku znajdują się przystanki autobusowe. Wystarczy przejść 300 m, a aby skorzystać z komunikacji tramwajowej.

To pozwala sprawnie dotrzeć do ścisłego centrum stolicy Wielkopolski. Dodatkowy atut to bardzo szybki dojazd pociągiem z dworca Poznań – Starołęka do stacji Poznań Główny.

Zapraszam do kontaktu

Więcej ogłoszeń od Grupa Partner