Idź do strony głównej
Inwestycja deweloperska
warmińsko-mazurskie
mrągowski
Mrągowo
Promenada Park
Promenada Park

Promenada Park

ceny od 12 000 zł/m²
Promenada Park
Lokalizacja
ul. Giżycka, Mrągowo, mrągowski, warmińsko-mazurskie
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
9 /58

Dostępne lokale

Lokalizacja

Opis

O INWESTYCJI

W sercu Mazur, w Mrągowie, nad brzegiem jeziora Czos, powstanie prestiżowy apartamentowiec. Kameralne i idealnie wkomponowane w krajobraz apartamenty będą rozpieszczać najbardziej wymagających klientów. Promenada Park została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie życia w otoczeniu natury, bez rezygnowania z wygody życia w mieście.

Apartamenty Promenada Park to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Najmłodszych ucieszy bliskość jeziora, zielone otoczenie i pobliskie place zabaw, a położenie blisko centrum zapewnia również dobry dostęp do najlepszych mrągowskich szkół.

Możesz wybierać spośród apartamentów w Promenada Park o powierzchni w przedziale od 35 do blisko 80 m2. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w drzwi antywłamaniowe oraz panoramiczne, wysokie okna. We wszystkich apartamentach do dyspozycji właścicieli będą duże, przeszklone balkony zapewniające widok na jezioro. W budynku powstaną wyjścia na dach, na którym zostanie zaaranżowany zielony taras. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość otrzymania dodatkowej przestrzeni w postaci komórek lokatorskich. Miejsca parkingowe będą się znajdowały zarówno w podziemnym parkingu wyposażonym w ładowarkę do samochodów elektrycznych, jak i na zewnętrznym parkingu naziemnym.

Budowa rozpoczęła się w 2022 roku, a przekazanie do użytkowania nastąpi w 2024 roku.

O LOKALIZACJI

Wyjątkowym atutem lokalizacji inwestycji Promenada Park jest bliskość Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, który jest najpopularniejszym i najpiękniejszym szlakiem żeglugowym północno-wschodniej części Polski. Ponadto inwestycja znajdzie się nieopodal szlaku powstającej Mazurskiej Pętli Rowerowej, czyli jedynej w swoim rodzaju, urokliwej, ponad 300 kilometrowej trasy rowerowej, prowadzącej wokół Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Mrągowo jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które zachowało urok i klimat spokojnego życia zgodnego z rytmem natury. Jest jednym z najdogodniej położonych miast na całych Mazurach, co sprawia, że to bardzo atrakcyjna lokacja turystyczna. Do Olsztyna dojedziemy stąd w niespełna godzinę, a do Warszawy jest tylko trochę ponad 200km.

Promenada Park to najlepszy wybór na zakup mieszkania w Mrągowie!

Zapraszam do kontaktu

Biuro Sprzedaży
Ogłoszenie dewelopera
Biuro Sprzedaży
570

Więcej ogłoszeń od Promenada Park