Для України
Inwestycja deweloperska
dolnośląskie
Legnica
ul. Grodzka
Palatium
Palatium

Palatium

ceny od 8 900 zł/m²
Lokalizacja
ul. Grodzka , Legnica, Legnica
Typ nieruchomości
mieszkania
Dostępne lokale
3 /97

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2022
Liczba kondygnacji
4
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
27 - 143 m²
Wysokość pomieszczeń
Bezpieczeństwo
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
balkon, komórki lokatorskie, taras, miejsce parkingowe podziemne

Opis

Palatium Apartments to własna enklawa w centrum miasta Legnica, z widokiem na Zamek Piastów i prywatnym Patio z młynem i ogrodem .

Palatium urzeka harmonijnym połączeniem tradycji z niewymuszoną tradycją. To miejsce o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z poszanowaniem historycznego sąsiedztwa -pięknego XII wiecznego Zamku.

W tej wyjątkowej lokalizacji prezentujemy 85 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych.

Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od 27 do 143 metrów kwadratowych. Każdy lokal mieszkalny posiada taras lub balkon. Dla mieszkańców dostępne są komórki lokatorskie oraz dwukondygnacyjny garaż.

Szczególnym miejscem jest dziedziniec. Będzie to teren dostępny wyłącznie dla mieszkańców, a dzięki charakterystycznej, kaskadowej konstrukcji budynku będzie dobrze doświetlony i otwarty na wpadające doń światło. Zaplanowaliśmy w tym miejscu wodny młyn w otoczeniu zieleni – prywatne miejsce relaksu. Na wyłączność mieszkańców powstanie także wspólny taras – tuż nad lokalami usługowymi.

Na uwagę zasługują także apartamenty dwupiętrowe, gdzie salon zajmuje dwie kondygnacje dzięki wysokim, dwupoziomowym i jednopłaszczyznowym przeszkleniom, tworząc nowoczesną antresolę. Penthouse Tarasowy będzie jednocześnie największym, bo 143-metrowym, apartamentem w mieście.

Elewacja klinkierowa w połączeniu z dużymi przeszkleniami, spektakularną- szklaną windą z widokiem na Patio oddaje charakter całego projektu – to nowoczesność w harmonii z zabytkową częścią miasta.

Zapraszamy do kontaktu z salonem sprzedaży, w celu omówienia dostępnych apartamentów.

Wideo

frontend.ad.video-section.background-img-alt-text

Zapraszam do kontaktu

Wioleta Wielgosz
Ogłoszenie dewelopera
539

Więcej ogłoszeń od Ritex Development