Inwestycja deweloperska
wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Czerlejno
Osiedle Zacisze w Czerlejnie k/Poznania
Osiedle Zacisze w Czerlejnie k/Poznania

Osiedle Zacisze w Czerlejnie k/Poznania

Zapytaj o cenę
Dom Inwestycje Sp. z o.o.
Lokalizacja
ul. Kleszczewska, Czerlejno, Kostrzyn, poznański, wielkopolskie
Typ nieruchomości
domy
Szacowana data oddania
4 kwartał 2023
Dostępne lokale
3 /22

Dostępne lokale

Lokalizacja

Rozpoczęcie budowy
3 kw. 2022
Liczba kondygnacji
2
Stan inwestycji
w budowie
Powierzchnia
87 - 109 m²
Wysokość pomieszczeń
277 - 278 cm
Bezpieczeństwo
teren zamknięty
Udogodnienia
Powierzchnie dodatkowe
miejsce parkingowe naziemne, taras

Opis

Opis Inwestycji

Domy zostaną wyposażone w nowoczesne pompy ciepła. Zastosowaliśmy rozwiązania bezpieczne, w pełni energooszczędne i z troską o ekologię !

Witaj na Osiedlu Zacisze w Czerlejnie k/Poznania

Zamieszkaj w nowoczesnym domu, gdzie panuje cisza i spokój. Ciesz się dużym przydomowym ogródkiem

Osiedle Zacisze w Czerlejnie to kameralne osiedle składające się z 11 budynków dwulokalowych o powierzchni użytkowej od 87 do 109 m2 (w tym 6 lokali z garażem w bryle budynku). Inwestycja podzielona jest na dwa etapy. Powierzchnia działek przynależnych do domu wynosi od 240 do 470 m2.

Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, z dostępem do szkoły, przedszkola i zaplecza sportowego. Osiedle posiada szybki dostęp do trasy S5 i A2. Domy będą miały zapewnione przyłącza do kanalizacji sanitarnej gminnej oraz sieć światłowodową (szybki internet).

Aktualnie w sprzedaży (etap 1szy) znajduje się 10 lokali o powierzchni 87 m2. Pierwsze domy do odbioru już w sierpniu 2023.

Dużą zaletą domów jest zasilanie nowoczesną, energooszczędną pompą ciepła co w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, przewidzianym na całej powierzchni domu, stanowi idealne rozwiązanie. Decydując się na dom troszczysz się o środowisko, nie emitujesz szkodliwych substancji dla środowiska. Pompa ciepła jest również dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem niż gaz.

Dużym atutem domów jest również brak skosów na piętrze co zapewnia wysoką funkcjonalność i ustawność pomieszczeń.

Opcjonalnie oferujemy również instalację fotowoltaiczną (na etapie budowy na atrakcyjnych warunkach cenowych). Dzięki temu obniżysz rachunki za prąd i ogrzewanie do minimum lub nawet do zera.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się na granicy gminy Kostrzyn i Kleszczewo co pozwala na korzystanie z infrastruktury obydwu gmin. Dojazd zarówno do Kleszczewa jak i do Kostrzyna zajmuje 5 minut. W obydwu gminach istnieje pełna infrastruktura szkolno-przedszkolna wraz z boiskami. Do szkoły w Czerlejnie przejście zajmuje 10 minut. Osiedle posiada również dostęp do trasy S5 i A2 (węzeł Kleszczewo lub Strumiany) co zapewni szybki dojazd zarówno do Poznania (20 minut), Swarzędza, Środy Wielkopolskiej, Kórnika (15 minut) oraz Wrześni i Gniezna, (30 minut). W Kleszczewie został oddany nowoczesny węzeł przesiadkowy, w Kostrzynie natomiast jest dostęp do stacji PKP (5 minut). W pobliżu Osiedla (5 minut piechotą) planowana jest budowa marketu Dino.


O nas

Dom Inwestycje Sp. z o.o.- Jesteśmy spółką od lat aktywną na rynku nieruchomości. Z sukcesem realizujemy inwestycję na Osiedlu Pod Lipami w Kleszczewie (w pobliżu Czerlejna). Domy z etapu I-IV ( łącznie 25 lokali o powierzchni 100 m2 ) zostały sprzedane. Aktualnie realizujemy inwestycję w Czerlejnie oraz przygotowujemy nową inwestycją domów bliźniaczych w Koninie.

Wyróżnia nas wysoka funkcjonalność pomieszczeń, wysoki standard wykończenia w cenie lokalu oraz rozwiązania w pełni przyjazne środowisku.

Zapraszam do kontaktu

Krzysztof Kowalski
Ogłoszenie dewelopera
Krzysztof Kowalski
602

Więcej ogłoszeń od Dom Inwestycje Sp. z o.o.